Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekkori barátommal összeves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekkori barátommal összevesztem egy csaj miatt. Nem ugyanarra hajtottunk, csak egyszerre hívott fel magához engem is és a csajt is. Mérges lettem, ott hagytam őket. Szerinted mennyire volt jogos a megsértődésem?

Figyelt kérdés
Úgy volt, hogy megbeszéltük egy pár nappal előtte, hogy borozunk, vittem neki az eperborunkból, szóval zsír lett volna minden... erre egy csajt is hívott... ugye aszály van nála... de a barátnőjét a csajnak nem hívta, hirtelen begurultam és letettem a bort :'( majd otthagytam... szarul esett... ha lemondja a találkát, oké, megértem.. de így kellemetlen volt a csajnak és nekem is... kérdezte fészen miért hagytam ott, azt mondtam majd megbeszéljük, nem fész téma.. nem keresett sehogy azóta... szomorú vagyok, mert azért hiányzik a hülye feje... de neki kelll keresnie.. nem?

2013. szept. 13. 19:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Már bocsánat... de ez nem konstruktív válasz
2013. szept. 13. 19:14
 2/8 anonim ***** válasza:
Cukorborsó, szimplán azért kérdeztem, hogy a továbbiakban ahhoz mérten tudjak választ adni.
2013. szept. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem a kérdésből világosan kivehető... Amúgy, ha nem világos nem vagyok nőből..
2013. szept. 13. 19:22
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Nehem, sosem lehet biztosra menni. Ráadásul furcsán fogalmazol. De akkor le van ejtve. Szerintem nem volt jogos, amit tettél, viszont én is így reagáltam volna. Egyszerűen irritál az ilyesmi. Egy sörözést alkalmával próbáld felhozni és bocsánatot kérni, elsimítani a dolgot.
2013. szept. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt kár haragot tartani. Megkeresed és elmondod mi volt, ennyi.
2013. szept. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

szerintem marhaság. lehet azért hívta a csajt is hogy ismerd meg te is és tudj majd neki véleményt mondani róla külső szemlélőként.

most komolyan azért sértődtél meg, mert azt akarta hogy egyszer -mint ahogy baráthoz illik - foglalkozz a problémájával, ahelyett hogy odahív valakit hogy azt fűzögesd, meg lelépj vele?

vlsz fontos most neki ez a lány, érdekelte volna mit gondolsz

inkább te keresd szerintem meg őt

2013. szept. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy nekem lenne miért bocsánatot kérni... neki.. már igen... meg lett beszélve a borozás... keresztülhúzta a számításaim, azt elfelejtettem írni, hogy buliba voltunk hivatalosak.. ill. engem hívtak meg csak, de én el akartam vinni őt is...
2013. szept. 13. 20:08
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem sérelem, hogy nem kettesben borozott volna veled.
2013. szept. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!