Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szűz lányok máshogy maszturb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szűz lányok máshogy maszturbálnak, mint a nem szüzek?

Figyelt kérdés
Nincs az az érzés hogy hiányzik a puncitokból valami?
2016. júl. 31. 23:42
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem annyiba különbözik, hogy vagy nem ujjazák magukat vagy csak egy ujjal óvatosan

Igaz lány vagyok de soha nem csináltam. Régen azért mert nem jutott eszembe most meg a barátom elintézi :)

2016. júl. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
#1 én szűz vagyok, és ujjazom magam nem egy, nem két ujjammal 😉
2016. júl. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%
#2.Már a troli megfordul venned szétcsapott áramszedőkkel, tudjuk.
2016. júl. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
#2 én csak abból indultam ki hogy nekem eleinte az is fájt ha a barátom egy ujját berakta.Ezért gondoltam így. Több barátnőmmel is ez volt. De vannak kivételek :D Az #1 voltam
2016. júl. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nem hiszem hogy lehet olyat mondani hogy MINDEN szűz így vagy úgy meg MINDEN nem szűz így vagy úgy. Nekem pl nem igen volt szűzhártyám mire elkezdtem masztizni plusz ami volt az idővel fájdalom nélkül eltűnt, közben kitanultam hogy kell felizgatni magam annyira hogy beférjen 2 ujj, szóval én nem illek bele abba amit az első mondott. De a többségre lehet hogy igaz:)
2016. aug. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én gyűlölöm az ujjazást, szerintem rossz érzés. Szóval a szüzességem elvesztése előtt is csak simogattam magam, hogy a csúcsra jussak, meg most, utána is.

18/L

2016. aug. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem, ugyanúgy maszturbálok most is, mint mikor szűz voltam. Ujjal is, simán. Baromság, hogy a szüzeket nem lehet ujjazni :D Aki ilyet állít, annak fogalma sincs a vagináról.
2016. aug. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nincs hiányérzetem, csikloizgatassal is nagyon jól 'elvagyok'.:)

17/L/szűz

2016. aug. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is szűz vagyok még és 2-vel ujjazom magamat általában. Ha 3 ujjamat tenném be akkor az kényelmetlen lenne nekem,nem azért mert nem fér be,de nem tudok úgy hozzáférni. 😊 Ja és nem maszturbálunk másképpen mint a nem szűzek. 15
2016. aug. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
30%
Én anno nem mertem feldugni az ujjam, szóval nálam van változás azóta...
2016. aug. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!