Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasiknak teher, vagy áldás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak teher, vagy áldás egy szűz lány?

Figyelt kérdés

Engem az érdekelne, hogy átlagban a pasik hogy fogják fel ezt a szüzesség dolgot? Nem arra gondolok, hogy jó hencegni a haverok előtt azzal, hogy elvetted valaki szüzességét, hanem komolyan, egy párkapcsolatban... Tudom minden ember más... Egyik barátnőmmel beszélgettünk erről a témáról és ő azt mondta, hogy szerinte essek túl minél előbb ezen a dolgon, mert ha lesz komoly kapcsolatom később, ott úgyis csak teher lesz a pasinak, ha még külön bajlódni kell azzal, hogy nekem az lesz az első, meg hogy mennyire tapasztalatlan leszek, ahelyett, hogy mindketten rendesen élvezhetnénk már az első együttlétet is.. Ezt tényleg komolyan kérdezem, örülnék, ha normális válaszok érkeznének...

19/L



2016. júl. 31. 09:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
12%

hülyék az emberek..

24/f

én is szűz vagyok. De elmondanám h évek óta már azért nem jön össze semmi mert szűz vagyok. Se velem egykorúak, se gimisek, és még néha qrvák se mert még ők is képesek válogatni és ink kerülni a szüzeket.


// Egyébként röviden válaszolva a kérdésedre: NEM!, mert el kéne venni a szüzességed a pasidnak és ak nem lennél szűz


Én viszont már végleg eldöntöttem hogy roszlányok.h ról veszítem el. Már be is írtam 3nak is a számát. 1-2hét.


...és egy kérdés: Te szűz fiút akarnál? de komolyan kérdezem tessék válaszolni..

2016. júl. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
86%

Első és legfontosabb amit a mai lányokban veszek észre:

- nem gondolják magukat értékesnek!

Nem szabad azzal törődnöd, hogy más mit gondol ezzel kapcsolatban. Aki csak megakar... annak lehet, hogy problémát jelenthet mert oda kell figyelnie. Ha rendes sráccal találkozol akkor nem csak, hogy nem jelent problémát hanem valószínűleg rettenetesen meg lesz tisztelve, hogy nem egy riherongy vagy aki 13 évesen odadobta magát az első fellángolásnál. Ne stresszeld túl! Nincs semmilyen kényszer és nem hajt a tatár! Ha még eddig nem nyomtad volna solo-ban akkor hajrá készülj a maratonra! Abból baj még sose volt! ;) 26/F

2016. júl. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
83%

Én lány vagyok,szerintem is-is,A fiúknak jó érzés az,hogy először elégíthetnek ki egy lányt és biztosan mesélnek a barátaiknak is róla:)

Amúgy meg nyilván macerásabb, jobban kell vigyázniuk a lányra.Egy tapasztaltabb lánnyal valószínűleg jobban élvezik a szexet.Tapasztalatból mondom ezt.:)20/L

2016. júl. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
20%

első válaszoló vagyok. na én azt maratonoztam tegnap...

és folytattam ma is. De már elegem van. Alapvetően a szüzesség nehezíti az életet. Ne kerteljetek márha egyszer így van. Lehet ködösíteni vagy indokolatlanul szép szavakat használni mert más is azt mondja (de nem gondolja) hátha majd attól lesz jobb ember. De a tény h hátrány, és azon is túl vagyunk már hogy kicsi...

2016. júl. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
32%

20 évesen jobban örültem volna egy tapasztaltabb csajnak

most meg jobban örülnék egy szűz lánynak

36 F

ha a pasid türelmetlen akkor nem lesz jó az első

sztem is éld át egy tapasztalt idősebbel aki elveszi neked jó is lesz meg tul leszel rajta

2016. júl. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 mantis religiosa ***** válasza:
97%
Én örültem neki, 3 is volt az életemben. Csak a türelmetlen, önző emberek tartják tehernek. Én azért örültem neki. Szerintem jobb, ha nem "esel túl " rajta. Azzal az igazi, aki figyel Rád, türelmes Veled, segít megismerni a tested. Szexben sokan az orgazmust tarják a legfontosabbnak, és mindent ennek rendelnek alá. Pedig sok esetben nem a célbaérés a fontos, hanem az odavezető út!
2016. júl. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
93%
Neken egyértelműen áldás lenne. Tudnám, hogy nem ment át rajta a fél megye, ez megnyugtatna. No meg nincs is annál szebb, amikor lány és fiú egymás szüzességét veszi el. 20/F
2016. júl. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt és most sem lenne teher.

Elsőnek inkább egy idősebb, tapasztalt pasit válassz, aki türelmes és figyel rád! F.

2016. júl. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
94%
Aki foglalkozik veled, annak áldás. Ilyet válassz, és ne ess túl rajta csak azért, h ne legyél szűz, mire oda kerülsz az igazihoz... Szerintem az sokkal rosszabbul érintené, ha kiderülne, h csak azért feküdtél le valakivel, h elveszítsd..
2016. júl. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

vannak előnyei és hátrányai is...

és nagyban függ a lány mentalitásától!


23F

2016. júl. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!