Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexis szobalány jelmez bejön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexis szobalány jelmez bejön a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Szeretném a pasimat meglepni azzal, hogy amikor hazaér, akkor szexis szobalány jelmezben várom. Ez idáig oké, de nem tudom, hogy azon kívül, hogy riszálom magam mit csináljak még? Incselkedjek vele? Vagy szerintetek?
2016. aug. 2. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Takaríts ki.
2016. aug. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia nekem tetszene ;) jó ötlet, főleg, ha combfixet is veszel fel ;))
2016. aug. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
beszélj vele úgy hogy uram meg ilyenek mint egy szobalány GRRRR
2016. aug. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én ezt a verziót preferálom:

[link]

2016. aug. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csinálj úgy, mintha tényleg takarítanál! Persze kicsit kihívóbb pózokban, például a fenekedet nyomd ki közben, vagy mondjuk úgy hajolsz vagy guggolsz le, hogy közben a bugyid kivillanjon a szoknya alól... Ilyesmi. ;)
2016. aug. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk az se rossz, amit az előző válaszoló linkelt. :D Ha meg tudod kötözni magad. :D
2016. aug. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Vagy fogd azt a kis tollseprűt, gombok ki a párod gatyáját, vedd elő a szerszámot, és érzékien "porold le" vele a farkát! :-)
2016. aug. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A pasid izlésétől függ. De ha nem lenne rajtad bugyi és úgy hajolgatnál elötte, valószínüleg tetszene neki!
2016. aug. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem bejön!
2016. aug. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!