Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, számotokra mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, számotokra mi a szép, mi a vonzó a férfi orgazmusban, mit néztek olyankor, amikor egy férfinak orgazmusa van?

Figyelt kérdés

2016. aug. 3. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Nekem a hangok, ahogy nyög, liheg...előtte hogy egyre gyorsabban, gyorsabban csinálja, vadabbul, keményebben, aztán egy határozott mozdulattal lök egy nagyot, megáll és érezni, ahogy lüktet és jó erősen megmarkol, megfog közben...
2016. aug. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Egyszerűen csak élvezetes számomra végig nézni az arc kifejezését mielőtt elmegy azt is ahogy meg feszülnek a az izmai és a lélegzete kezd akadozik. Egyfajta visszajelzés számomra, hogy valakit jól csináltam ;)
2016. aug. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%
Amikor jön ki a sok fincsi g*ci ,ès liheg ,meg az arca
2016. aug. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
A fátyolos tekintet, a nyögése, érezni ahogy élvezi a testem és kielégül benne.
2016. aug. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindent,,az egész pasit,,
2016. aug. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!