Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A telt, nagy hasú lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A telt, nagy hasú lányok miért kellenek kevesebb pasinak?

Figyelt kérdés
Az exem is leakart fogyasztani,nem tudott elfogadni.:(

2016. aug. 3. 22:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Mert nem vonzó a legtöbb férfi szerint.(ahogy szerintem sem)
2016. aug. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%

mert az elhízás betegség,hivatalosan is az.

egy kövér ember csak idő kérdés mikor lesz IR-es,vagy cukorbeteg,vagy egyéb elhízásból adódóan beteg.

a gyereke is ilyen lesz.

aztán még ott van a lusta jellem,ami irritáló.

és a legfontosabb,hogy szexuálisan nem vonzó,hogy egy 20on éves lánynak nagyanyó teste legyen.

2016. aug. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
46%
Én a telt lányokat szeretem. Nem akarok senkit se lefogyasztani. Még se találok senkit... Na. Ehez mit szólsz kérdező? ;)
2016. aug. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy párom, aki kissé molett volt. Nem azt mondom, hogy kövér, de volt neki hasa is meg nagy feneke, vastagabb combokkal. Ha az összképet néztem nem volt olyan vészes, de ő tudott volna tenni ellene ha akar. Mikor egyszer szakítottunk, akkor annyira depressziós lett, hogy több mint 12 kilót fogyott két hónap alatt. Utána olyan teste volt, hogy az valami hihetetlen. Nem akartam vele kibékülni, de végül már nem tudtam nézni, hogy mennyire belebetegszik az egészbe, szóval adtam neki még egy esélyt. Hangsúlyozom nem a testalkata miatt szakítottunk. Az oka más volt.

Aztán mikor kibékültünk, kb 4 hónap telt el és kövérebb lett mint előtte. Érdekes dolog ez. Valaki viszont nem tehet róla, mert akármit tesz, csak hízik.

2016. aug. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
40%

A telt lányok között is vannak csinosak, van akiknek még jól is áll, de ez maximum +5, nagyon max. +10 kg.

Efölött már torzul az arc, a kezek és a lábak puffadnak, hallgató a nagy felesleg miatti lihegés, izzadás látható még akkor is, ha csak rövid távot kell megtenni... Szóval ez elég kiábrándító már.

2016. aug. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
26%
amikor már az arc is torzul a hájtól és még mondjuk 50 alatti nőről van szó, na már a véég
2016. aug. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
9%
Nekem azért nem tetszenek, mert valahogy ösztönösen taszítanak. Azon túl, hogy szexuálisan nem indítanak be, az elhízás nem egészséges, és beteg jellemet sugároz. Az utódaimat sem szeretném, hogy elhízottak legyenek, márpedig ez genetika. Nem is tudnék vele utódot létrehozni, mert nem menne az erekció (bár igaz, hogy jó nőt mindenki meg tud dugni; az a kihívás, ha valaki olyan nőt tud megdugni, aki amúgy nem kívánatos). Szóval hát semmilyen szempontból nem kellene. Ránézni is rossz. 38/F
2016. aug. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%
erdekes nekem nem torz az arcom, nem izzadol le egy utcanyi setatol, es nem lihegek :D
2016. aug. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
izzadok*
2016. aug. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%
Én is telt vagyok. Jó nincs hatalmas hasam.. Max egy kicsi poci. Inkább comban meg popsiban vagyok erősebb. De a párom elfogad. Sose mondta hogy fogyjak le. Ha akartam is fogyni akkor segített benne támogatott. Vagy épp együtt edzettünk. Ha egy pasi igazán szereti a párját akkor elfogadja úgy ahogy van és nem akarja megváltoztattni. Ha pedig a párja akar változni akkor támogatja :) ez az én véleményem. 22 / L
2016. aug. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!