Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Időben bevettem az esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Időben bevettem az esemény utáni tablettát,1nap sem telt el. Mégis most ( fél-1hét után) megjött. De nem ugy ahogy szokott, hanem sokkal kevesebb. először barnázással indul. Ez normális?

Figyelt kérdés
de biztos nem vagyok terhes ugye? nekem ez a második ilyen tablettám életemben, mikor először vettem be ilyet semmi mellékhatása sem volt. de akkor ez a tabletta mellékhatása és nem kell félnem? :(
2008. szept. 14. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ilyen hamar bevetted,tuti nem vagy terhes.A vérzésed azért más,mert a tabletta összezavarta a hormonjaidat. Lehet ,hogy egy ideig még így lesz, össze-vissza fog meg jönni,más lesz a mennyisége meg a hossza, mint eddig. Az hogy először nem volt mellékhatása,még nem jelenti azt,hogy másodszor sem lesz. Főleg akkor,ha nem telt el sok idő a két alkalom között.
2008. szept. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát... 1 év eltelt a két alkalom között... :S de köszönöm, h megnyugtattál. és olyan ugye nem lehet, hogy 1hónapig pl egyfolytában meglesz? :S az nagyon rossz lenne... :(
2008. szept. 14. 18:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát egy hónapig talán nem,de én már hallottam olyanról ,hogy 2 hétig megvolt valakinek a tabi miatt és utána is volt egy kis pecsételés. De mindenkinek máshogy reagál rá a szervezete.Valaki észre sem veszi, mint pl én sem, valakinél egy picit bezavar,valakit meg kikészít :S
2008. szept. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem... akkor a terhesség miatt nem aggódok... ez a kis vérzést, meg kibírom.. de remélem hamar visszaáll minden a szervezetemben! :)
2008. szept. 15. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!