Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lankad le neki lovaglópó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lankad le neki lovaglópózban?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 3-4 hónapban a barátomnak mindig összemegy, amikor lovagolni szeretnék rajta. Régen soha nem volt ilyen probléma. Sajnos csak ebben a pózban van orgazmusom, a többit is élvezem, de... Lassan már 3 hónapja nem volt orgazmusom szex közben. Mit tegyek? Azt mondja nem tudja miért van ez.
2016. aug. 4. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem kíván igazán, merevedési zavar, nincs elég inger számára stb. Sok dolog miatt lehet, ő érzi, hogy mi a gond.
2016. aug. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
F/34 - velem is előfordult már ilyen. Valószínű, hogy nem kap elég ingert, és hát sajnos a látvány nem mindig elég a merevedés fenntartásához. Viszont mi véletlenül rájöttünk valamire a párommal, ami nagyon felizgat mindkettőnket. Ha lovagolsz, és érzed, hogy kezd összemenni, hasalj le, gyakorlatilag feküdj rá a párodra, és simuljatok össze teljesen úgy, hogy közben benned van. És mozogj rajta le-föl, amennyire tudsz így. Az így kialakuló nyomástól vagy nem tudom mitől én annyira felizgulok, hogy úgy érzem, 1-2 perc alatt el is tudnék menni, ezért ezt mindig csak rövid ideig csináljuk. Szóval próbáld ki, hogy így felizgul-e jobban, és utána folytathatod a lovagló pózt, amíg bírja a barátod. Ha ez nem megy, akkor pedig ugorj le róla lovaglás közben, szopd neki keményre, majd ülj vissza. Nem tudom, ezt próbáltátok-e már, de lehet, hogy csak egy kis "fűszer" kell neki is a levesbe, hogy helyreálljon a libidója.
2016. aug. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy véletlenül meg nyomod neki és fáj? A fájdalomtól össze mennek a pasik. De az is lehet hogy már nem kíván
2016. aug. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a nem kíván szerintem butaság. Pszichés okai lehetnek, talán többet kell izgatni. Őszintén meg kellene beszélni, ki mit szeretne, de sajnos erre a legtöbb ember tapasztalatom szerint képtelen.
2016. aug. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a póz a "legnehezebb" egy férfinak, oda kell a legnagyobb merevség és ebben legkisebb az élvezhetőség ha nem 100%-os a dolog + nekem volt olyan barátnőm aki nagyon nem tudott jól lovagolni, egyszerűen nem tudott a farkam formájához igazodni a mozdulataival és igen nekem is lelankadt ilyenkor kissé, szóval váltottunk majd ezt nem is erőltettük a vége felé
2016. aug. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5: ez igaz, lovagolni is tudni kell. Nem feltétlen elég le-fel mozogni. Nagyon izgató tud lenni egy kis csípőkörzés, vagy előre-hátra mozgás. Nehéz ezt elmondani, én sem tudtam, milyen jó ez, amíg nem tapasztaltam meg. Nekem 8-ból jó ha 2 partner csinálta úgy, hogy különösen izgató volt.
2016. aug. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!