Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha ő is ilyen "mai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha ő is ilyen "mai lány"?

Figyelt kérdés
A lány akit már évek óta szeretek és jártam is vele kis ideig csak a szexre használ és "szabad" akar lenni. Én ezt úgy értelmezem hogy másokkal is akar kavarni és nem tartozni senkinek beszámolóval ha éppen megcsókol valakit vagy megbasszák és nem tudom elengedni mert nagyon szeretem és úgy érzem sosem fogok tőle szabadulni mert nem először jön hozzám vissza és szinte még én kérek tőle bocsánatot már a végén amikor ő csal meg.

2016. aug. 4. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Kati és a pincsikutya délutáni sétája...
2016. aug. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne legyél papír pöc sű.

Hagy ott vaginat barhol talalsz,

2016. aug. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ez szopááááááááááááááááááááááááááás
2016. aug. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ugyanmár. Tudom nehéz, de ha tényleg ennyit érsz neki, akkor gondolj arra mekkora törés lesz, ha nyiltan megcsal, vagy mással lefekszik. Bele fogsz betegedni.

Próbálj beszélni vele és kiderül, hogy hasonlók e az elképzelései, mint a tieid.

2016. aug. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, faszi! Legyen már benned némi tartás! Csupán a lelki szemetesládája vagy, akibe néha belehányhat. Arra használ, hogy néha belédtörölje a cipőjét, hogy lenyald róla a mocskot, hogy önigazolást nyerjen, hogy valakinek még így is kell. Dobd ki a fenébe, mielőtt tönkretesz! Minél hamarabb, annál jobb! Ezrével várnak rád a jobbnál-jobb, odaadó lányok, akik megbecsülnek azért, ami vagy. Önmagad. Na, hajrá.
2016. aug. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy megcsal és ,hogy csak szexre kellesz neki?
2016. aug. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes kommentelőknek, tényleg :)

Az utolsóra csak annyi hogy tudom a jelszavát.

2016. aug. 4. 22:40
 8/8 anonim ***** válasza:

"szinte még én kérek tőle bocsánatot már a végén amikor ő csal meg."


Az ilyen balf***ok miatt van Ennyi rib***c.

2016. aug. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!