Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az első szex nem volt jó, a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szex nem volt jó, a másodiktól már jobb lehet? Lent kifejtem

Figyelt kérdés
Kérlek benneteket komoly válaszokat szeretnék. Tehát már régen volt aktusom és nem volt jó Stresszeltem és gyorsan elmentem..és fel sem állt rendesen. Ha legközelebb ágyba jutok és állandósul a szex, akkor javulhat a dolog? Sok maszti miatt élvezek gyorsan...Köszi a válaszokat előre is.

#szex #gyors élvezés
2016. aug. 5. 18:21
 1/4 RRR ***** válasza:

persze

egymáshoz "szoktok"

nyugi

2016. aug. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előtte verd ki és akkor több ideig bírod. Amúgy ez természetes, ne stresszelj!
2016. aug. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy hihetetlen lesz, amit most mondok, de:

1) Ugyanúgy stresszelni meg parázni fogsz, akárcsak az elsőnél

2) Ugyanúgy gyorsan el fogsz menni

3) Magától nem fog javulni a dolog


Itt a marha nagy lényeg az volna, hogy legyen egy olyan párod, akivel kölcsönösen feltétlen bizalom van, akit szeretsz és tisztelsz, akire vágysz. Amíg ez nincs meg, addig nagyjából az a helyzet, mintha tészta nélkül akarnál pizzát csinálni. Szar lesz. Ezen a problémán úgy lehet segíteni kizárólag, hogy elmondod a párodnak a félelmeidet, gátlásaidat, vágyaidat és ő segít neked ezektől megszabadulni. A másik dolog meg, hogy fiatalok vagytok, tele vagytok idővel, mégis hova a fenébe akartok ti ennyire rohanni? Ha mindent akarsz hiba nélkül de már azonnal, akkor azzal csak azt éred el, hogy hasonló teljesítési kényszered lesz, akárcsak az első alkalomnál volt. És ez szerinted mennyire tesz jót az önbizalmadnak, illetve a kapcsolatotoknak? Lassítsatok le, szánjátok rá az időt egymás testének megismerésére. Kezdjétek azzal, hogy megpróbáltok eljutni odáig, hogy gátlások nélkül mertek egymás előtt meztelenül lenni, nem azon agyalva, hogy "vajon ő mit gondol rólam?". És jusson az eszedbe az, hogy attól, hogy lefeküdtök, még nem feltétlen kell dugnotok is. Kényeztethetitek egymást másképp is - elvégre a dugás csak egy formája a szexnek a sok közül. Ráértek majd akkor dugni, ha már ismeritek egymást valamennyire.


22/L

2016. aug. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 poiu ***** válasza:
A sok semmit sem okoz. Sőt, masztizz szex előtt, te tudod, mennyivel előtte. Megírtad a lényeget: "lent kifejtem".
2016. aug. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!