Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz hogy az első alkalomra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy az első alkalomra jobb egy idősebb tapasztaltabb pasit választani?

Figyelt kérdés
Úgy értem nem fog ugyan annyira fájni? Es miért nem jó egy szűz pasival?
2016. júl. 25. 23:06
1 2
 1/13 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
23%
Nem igaz.
2016. júl. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%

Nem feltétlenül.

A tapasztalat nem minden esetben egyenlő a tudással.

2016. júl. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Noren1989 ***** válasza:
18%

Igen, válassz engem. 2 tökéletes szűztelenítés áll mögöttem. Referenciákat tudok küldeni!


26/F

2016. júl. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

Ha van olyan, akivel szeretnéd csinálni, csináld azzal.

Ha nincs, meggondolandó egy tapasztaltabb partner.

2016. júl. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
14%
Mi az, hogy választani? Mintha valami ruha lenne. Még jó, hogy az érzések Ennyire fontosak neked. Kis rib***c.
2016. júl. 26. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem:

- szűzteleníteni olyan fiúval kell, akit SZERETSZ azaz akibe szerelmes vagy

- ez nem lehet cél, de szerintem aranyos dolog két szűz szerelmes bénázása, mi is ilyenek voltunk, szép emlék.

2016. júl. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 kovpet ***** válasza:
48%
Választani? Katalógusból vagy hogy megy ez nálad?
2016. júl. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
50%
Igen, így van, de ehhez az is kell, hogy kellően intelligens, türelmes és figyelmes legyen az a pasi, ne csak tapasztalt...Beszélgethetünk erről a témáról, ha érdekel :D
2016. júl. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Deflohelp ***** válasza:
68%

Általánosságban ami egy lány szüzességének elvesztését illeti, egy idősebb és tapasztaltabb férfi már jól tudja kontrollálni h. mikor mit tesz, képes maximálisan a partnerre figyelni, türelmesebb tud lenni, kevésbé érik meglepetések az esemény során, vszleg nem fog gyorsan elmenni, ha szükséges képes lassítani, a tapasztalatából csak jó származhat a legelső alkalommal, ha hajlandó rá.

Vannak szexológusok, akik a dolog technikája szempontjából kifejezetten azt tartják ideálisnak, ha jelentős a korkülönbség a párok között (a szexuális életbe bevezetéskor).

A fiatalabb férfiak természetesen mindezt hevesen ellenzik.


Egy további szexkapcsolatban, ami végül is a külvilág kizárásával történik, még csak olyan problémák merülhetnek fel, hogy eltérhetnek a szexuális igények, ami a gyakoriságot, a pózokat, a változatosságot illeti, egy második menet előtt hosszabb regenerációra lehet szükség stb.


Hosszabb távú párkapcsolatból már lehetetlen kizárni mások elutasító véleményét, értetlenségét, megdöbbent tekinteteket. Ennek elviselése sok energiát emészthet fel.

Együttjárás során előbb-utóbb jelentkezni fog az eltérő mozgásigény, berögzült szokások, eltérő érdeklődési kör stb.

2016. júl. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%

A testi szerelemben az (is) a csodálatos, hogy képes működni még nagy (25-30 év) korkülönbség esetén is.

(saját tapasztalat) 44/F

2016. júl. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!