Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek hülyeség neten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hülyeség neten ismerkedni?

Figyelt kérdés

Elsőként lányok válaszát várom! Akik jártassak az internetes társkeresésbe.


Mely olyan szövegek vannak,amivel el lehet nálatok inditani egy beszélgetést?


Mert gondolom egy: "Szia mizu?" val kezdödö beszélgetés eleve halott.


Ne értsetek félre nem tippeket várok töletek. Lopott szöveg amugy se áll jól.


A kérdést abbol a szempontbol tettem fel,mert sok siker élményt olvastam hogy valaki az interneten találta meg az élete nagy szerelmét.


Elkezdett foglalkoztatni ez a téma hogy mégis hogyan?


Nekem valahogy ez neten nem megy.



2016. aug. 6. 09:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem hülyesèg neten ismerkedni
2016. aug. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Noren1989 ***** válasza:
90%

#időpocsékolás


Férfi vagyok, de ezt gondolom.

26/F

2016. aug. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Teljes mértékben az! :/
2016. aug. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
En szurtam mar csajt netrol, de komoly kapcsolat nem lett belole.
2016. aug. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem hülyeség. Engem neten hívott el kávézni a mostani párom akivel több mint egy éve vagyunk együtt és jelenleg gyermeket várok tőle... Igazából arra volt jó a net hogy bátorságot adjon neki hogy elmenjen hívni mert a nyílt utcán nem mert volna oda jönni és elhívni ;)
2016. aug. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Én nőként pár és szexkapcsolat céljából soha nem ismerkedtem, szerintem nem is fogok!

De pl van, hogy itt privat beszelgetek pasikkal, mert érdekes a téma vagy épp Ő :)

Én 2 mondatból leszűröm ki a kretén, ki hajt pucér képekre ésatöbbi...

De ugyanennyi elég rá, hogy tudjam értelmesebb hímmel van dolgom:D!

Nálam már nyerő ha valaki humoros és nem egyszavas válaszokat ad, ha érdeklődő, nyitott és nem rögtön a cicim képe kell neki ;)

Viszont agyvérzést kapok a: mi a kedvenc ételed? és társaitól. Ezek erőltetett kérdések, legyél spontán :)


De mint írtam nekem nem volt ilyen kapcsolatom, nem tudom mi jön be a csajoknak, Nekem elsőre ezek!


27/L

2016. aug. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%

Semmi értelme, mert ha nem vagy egy min William Levy típus vissza sem írnak a gyökerek. Átlagos férfiként szó szerint telibe fosnak, még akkor is ha normális néhány soros ismerkedő szüveget írsz, elolvassák, törlés vagy ignorancia ennyi. Én már eljátszottam ezt velük, feltettem egy jóval jobb kinézetű pasi képét, 30-ból 20 biztos visszaírt, amúgy meg 0.

Ez az én tapasztalatom, pedig voltam már 6 társkeresőn, a közös bennük mindig az amit leírtam.

2016. aug. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem nem hülyeség. Ez is egy lehetőség amit ki lehet használmi.

f.

2016. aug. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül csak a fizetősnél éri meg, mert ott talán mindenki önmaga és nem lány mögé bújtatott fiú vagy fordítva.
2016. aug. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ebben meg nem tudom mi a poén.. Lány mögé bujtatott fiú. De mondjuk mondasz valamit.


Minden esetre ha egyszer igy járnék,hogy neten ismerkedek össze lánnyal,találkozora meg egy fiu jönne el.


Idegemben szerintem ott temetném el..


Az a baj a fizetösökkel hogy hiába fizetsz nem fogsz attol jobban kinézni,meg a szöveged se lesz jobb. Ezzel most azt akarom mondani hogy akkor sem 100 hogy megtalálod a párod. Ezért inkább sokan nem is élnek a prémium opcióval.

2016. aug. 6. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!