Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nagy hülyeség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy hülyeség lenne könyvtárban ismerkedni? :D

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, randizgattam már, volt barátom is, de egyszerűen azt vettem észre, hogy számomra mindegyikük unalmas volt. Nem vagyok csúnya lány, kicsit talán teltkarcsú, de csak olyan nőiesen (van combom, mellem meg popsim is...)szóval nem az a baj, hogy nem lennének jelentkezők. :D

Nagyon szeretem a kiállításokat, felolvasásokat, a könyveket, ilyesmiket, ezért gondoltam arra, hogy egy könyvtárban hátha hamarabb találok valakit. Ezt úgy értem, hogy mondjuk leülnék olvasgatni valami forgalmasabb időszakban, aztán ha a közelemben felbukkan egy olyan fiú, aki bejön, rámosolyognék vagy odasétálnék és kérdeznék tőle az adott szerzőről valamit, pl. hogy olvasott-e már tőle valamit, ha igen, hogy tetszett, ilyesmik. Szerintetek ennek van valami értelme? :)


2012. ápr. 6. 19:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Na erre befizetek! :)

Inkább öntsd le kávéval.

2012. ápr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen ezt a csodálatos és lelkesítő hozzászólást :P
2012. ápr. 6. 19:38
 3/14 anonim ***** válasza:
Kicsit erőltett lenne, bár már én is gondoltam erre korábban. Aztán folyamatosan azon stresszeltem, hogy "most rámnézett, most rámnézett?". Akkor jön így össze, ha valaki nem tudatosan csinálja.
2012. ápr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nade mégis, melyik könyvtárat nézted ki?
2012. ápr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egyébként igen, ha rohadtul keresel valami könyvet, és éppen ott van valaki, akkor tutkó odapofátlankodunk és megszólítjuk. Segíteni is fog. Azért látni ki az aki csak lődörög, ki az aki eredeti rendeltetés szerint használja a könyvtárat.
2012. ápr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

azt nem mondom meg melyik könyvtárat néztem ki, csak annyit, hogy megyeit :P amúgy is járok könyvtárba, minden hónapban, csak kisvárosban lakom, viszont nyáron nagyon sokat leszek a könyvtár környékén, magántanár miatt, szóval ha már ott vagyok... :D

amúgy, nem értem az utolsót, hogyhogy odapofátlankodik? nem feltétlenül egy olyan sráchoz fogok odamenni, aki éppen tanul, vagy életre-halálra keres egy könyvet (mondjuk ha nem tankönyv vagy kötelező, minek is úgy keresni? :))azzal sem értek egyet, hogy aki 'lődörög' nem rendeltetésszerűen használja a könyvtárat. én szeretek ott üldögélni és nézegetni, olvasgatni, nem feltétlenül az a lényeg, hogy most befutok, gyorsan kiveszem a könyvet és megyek is el.

2012. ápr. 6. 19:49
 7/14 anonim ***** válasza:
Erre már én is gondoltam, hogy ott esetleg egy normális lányt találnék, de elvetettem az ötletet, mert annyira nem szeretek olvasni :D Bár már egy alap téma is lehetne, pl az éppen általa nézegetett könyv, író, stb. Végül is egy próbát megér, ha szeretsz olvasni, és szoktál odajárni, nem?:P
2012. ápr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

:)

Szoktam én is lődörögni. Az odapofátlankodás kicsit nem egészen érthető. Ha ott van az a könyv ami neked kell, és van ott valaki, akkor nem kell feltétlenül csendben sündörögni, lehet hangosan is gondolkodni, megszólítani, kezdeményezni.

2012. ápr. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ezért gondoltam én is :) a legtöbb fiúval a flörtölés után nincs túl sok közös témám, ha a rózsaszín köd eloszlik, mindig pofára esek,hogy jesszusom, ez tényleg aranyos, de olyan kis... szűkebb látókörű, meg egyáltalán, nincs túl sok témánk, de aki olvas, azzal hátha.. ki tudja :)
2012. ápr. 6. 19:56
 10/14 anonim ***** válasza:
Jah, és szintén megyei könyvtárban, mert csak az van, és eleve útba esik jövet-menet, meg végre megint van rendes büfé is.
2012. ápr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!