Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mire készüljek fel abban az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire készüljek fel abban az esetben, ha a barátnőm prosztatamasszázst szeretne végezni rajtam? Milyen dolgokra kell előtte odafigyelni?

Figyelt kérdés

Az utóbbi napokban fedeztem fel a böngészési előzmények között, hogy többször is látogatott olyan témájú oldalakat, ami ezzel foglalkozik. Az a gyanúm, hogy hamarosan egy este fel fogja hozni a dolgot és rá próbál beszélni, hadd próbálja ki rajtam, mert az szerinte nekem milyen jó lesz.

Én is olvastam róla egy keveset, annyit tudok róla, hogy hihetetlen erősségű orgazmust lehet úgy elérni. Sokkal nagyobbat, mint normál szex által. Attól tartok, hogy pont emiatt mikor már szexuálisan fel is vagyok izgulva, nem vagyok benne biztos, hogy le tudnám róla beszélni.


2016. aug. 6. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene róla lebeszélned? Egy kapcsolat arról is szól, hogy megismeritek egymás testét és annak működését tapasztalati úton. Gondolom nem spontán fog jönni, hogy akkor most felnyúl és kitapogatja, hanem megbeszélitek.

Helyedben csinálnék előtte beöntést, mégiscsak higiénikusabb legyen. Ha szeretitek a szerepjátékokat, lehetne szexi doktornő is gumikesztyűben. :D

2016. aug. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Daidalosz ***** válasza:
A parom 1 szot se szolt. Egyszeruen el kezdett kemyeztetni ott. A vege az lett, hogy O ujazott, szopogatta a hereimet es arra kert,hogy verjem magamnak. Kirobbano siker volt.
2016. aug. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hűha. Gratu hozzá. Bár csak több lány lenne erre hajlandó. Sajnos nem volt szerencsém még hozzá de nagyon izgat a dolog.. Mindenesetre örülök hogy neked jól ment!
2016. aug. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!