Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol illetve hogyan ismerkedhet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol illetve hogyan ismerkedhetek meg lányokkal?

Figyelt kérdés

Nem vagyok olyan típus, aki szórakozóhelyekre jár. Utcán csak úgy nem szólítok le lányokat, nem vagyok nagydumás srác. Mindezek ellenére szívesen megismernék új embereket :) Tippeket adnátok?

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat! :)

19/f



2016. aug. 7. 00:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom esetleg suli vagy valami barátu társaság?
2016. aug. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Ki mondta, h csak a nagydumások tehetik meg?
2016. aug. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
szerezz sok pénzt és autót
2016. aug. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Utolsó már bocs de ez baromság. Illetve az olyan lányokat akiknek csak pénz kell még autó, nem kell sajnálni,találsz helyettük ezer meg egy normálisat, aki ezt mind leszrja. 16/l

Kérdező, szerintem az a titka, hogy légy nyitott! Ha mosolyogsz és a húszperces sorban felsóhajtasz, hogy borzasztó ez az időjárás, és a mögötted álló lány mondja, hogy ja, pedig milyen jót strandoltak volna a haverokkal, abból már kialakulását egy beszélgetés,ami egy első lépés egy új barátsághoz. Ez random tipp volt, én is szoktam néha ilyet, de rendszerint hatvanéves nénikékkel keveredek jó barátságba és pontos infókat tudok még az unokákról és a derékfájásokról.

Szóval legyél kedves, nyitott, barátságos és az már fél siker😊 ;)

2016. aug. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Lehetőleg a való életben :) próbáld meg elhívni kávéra, limonádéra vagy fagyizni. Vagy kérdezd meg hogy szeret e tópart közelében sétálni kirándulni. Ha igen akkor próbáld meg elhívni hogy van e kedve ;)
2016. aug. 7. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bárhol és bárhogyan .. csinálni kell és kész, nem túlagyalni.
2016. aug. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!