Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hol ismerkedhetek lányokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetek lányokkal úgy, hogy minél hamarabb kiderüljön, mennyire passzol hozzám a szexuális fantáziája és vágya?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy ugye az ismerkedés során a személyiségét megismered... ruhán keresztül is eléggé megismered a testét, hogy tetszik-e. De a belő vágyai, hogy passzolnak-e na ez már más tészta.


Én pl lányokra is felizguló szép nőt keresek (révén ,hogy megnézen a szép nők, mert jóképű vagyok), aki nem mellesleg a kedves rendes külső alatt egy szenvedélyes szexbomba :)

Nem kötök kompromisszumot, nekem ez kell. Hol és hogy keressem? vagy csak a szerencsére bízhatom? hogy pont jó nőt szólítok meg? (nem esik nehezemre az ismerkedés élőben sem)

Sokszor pl a nők nem szeretik, ha a szexről érdeklődsz elég hamar... pedig ugyanolyan elengedhetetlenül fontos az, hogy abban összhanbgan legyünk, mint bármi másban.


Rendes vagyok, intelligens, kulturált, pont ezért nem kerülgetem a forró kását, felesleges, mindenki tudja, mit a szitu.



2015. jún. 15. 19:17
 1/2 anonim válasza:
100%

Erkölcsös nő nem szívesen beszél a témáról. Ha pedig nem erkölcsös, akkor mindegy az egész.


"Sokszor pl a nők nem szeretik, ha a szexről érdeklődsz elég hamar... pedig ugyanolyan elengedhetetlenül fontos az, hogy abban összhanbgan legyünk, mint bármi másban."


Nem vonom kétségbe, de feltétlenül szóban kell megbeszélni, hogy ki mit szeret, vagy forgatókönyvet írni? Mi volna, ha az adott szituáció szülné az információcserét?

2015. jún. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező ez totál rajtad áll.


Tegnap volt a harmadik randim egy lánnyal, akit a suliban ismertem meg. Szóba került minden ilyen téma: Szereti a lovagló pózt és nem szereti a misszionáriust. Nem tartja magát binek, de egyszer már csókolózott egy lánnyal. Szereti az orált mindkét részről. Stb.


Tudod ha te vagy a férfi neked kell ezeket a beszélgetéseket kezdeményezni.


21/F

2015. jún. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!