Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Álom kérdés! Ez lehetséges,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álom kérdés! Ez lehetséges, lehet ennyire reális egy erotikus álom?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy létezik-e ilyen, megtörténhet-e, hogy egy szűz férfi erotikus álomban ténylegesen, nagyon reálisan megérezze, hogy milyen a szex?


Az éjjel volt részem egy erotikus álomban, viszont ez másabb volt mint az eddigi. Álmomban miután betettem a lánynak egy nagyon jó érzés fogott el, ilyennek írhatom le: nagyon szűk, de közben kissé puha és nagyon meleg meg nedves volt. Volt életemben részem sok erotikus álomban, de ilyet még nem éreztem.


És nem, nem hugyoztam be, nem is élveztem el (elég hamar megébredtem miután beindult az akció) és senki sem kényeztette a farkam miközben aludtam. De állt keményen.

Amiért még nem voltam nővel, így nem tudhatom milyen is pontosan az az érzés.


Ezért kicsit kíváncsivá tett, mert ilyen jól még nem esett ilyen álom. Tehát létezhet ilyen, hogy pontosan azt, ugyanúgy megtapasztalni, mint a való életben, még úgy is, hogy nem volt részed benne?

Tudom, hogy az álmoknak nagyban ez a szerepük, hogy amíg alszunk, olyan szituációkat kreáljon az agyunk, amikben felkészítenek rá, "megedzenek" minket, hogy majd való életben, éber állapotban minél sikeresebbek legyünk.


Vagy mindez amit írtam baromság?



2016. aug. 7. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg pontosan mindent nem tudsz megálmodni, de nekem is vannak néha nagyon realisztikus álmaim (nem vagyok szűz), amikor ébredés után sem tudom még másodpercekig, hogy álmodtam-e vagy sem...
2016. aug. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszodat. Ha nem is pontosan, de azért elég/nagyon közel lehet már tapogatózni, nem?


Mondjuk, ha majd megtörténik, meg tudom válaszolni magamnak ezt a kérdést.

2016. aug. 7. 18:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Amit írtál nem hülyeség,ugyan én nő vagyok nem szűz,de gyakran nekem is vannak hasonló erotikus álmaim. Amikor felébredek olyan mintha megtörtént volna.

Lehetséges,hogy annyira beleéled magad a dologba,annyira tág képzelőerővel rendelkezel,hogy álmaidban megvalósul amit elképzelsz.

A való életben nem biztos,hogy ennyire tökéletes lesz az első szex,de lehet arra próbált utalni az álom,hogy sok gyakorlással ennyire kiváló szerető válhat belőled!

23/L

2016. aug. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!