Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges, hogy csak azért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy csak azért fekszenek le velem jóképű férfiak, mert ducibb vagyok és így könnyű préda?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár hónapban több( magamhoz képest) szerintem jó pasival volt dolgom. Lehetséges, hogy azért, mert látják rajtam, hogy ducibb vagyok és gondolják, hogy könnyen adom majd magam? Ami amúgy nem igaz, nem ugrom az első szóra és egyebek. Nem egyszeri dolgok voltak a találkozások sem, hanem többször is ismételtünk.

Kb. 165 cm és 68-70 kg körül vagyok, abszolút tisztában a külsőmmel. De egyébként, igényes, divatos, csinos amennyire ez így lehetséges.



2016. aug. 5. 17:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nők... ha úgy érzik, hogy jól néznek ki, akkor az a baj, ha meg úgy, hogy nem elég jól, akkor meg azon kattognak...
2016. aug. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
nem érzik magukat annyira jó pasinak h nálad jobbaknál próbálkozzanak, temeg pont megütöd azt a szintet ami még vállalható
2016. aug. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért fekszenek le veled, mert te le akarsz feküdni velük.
2016. aug. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól nézel ki, ha nem, a könnyű prédákra rárepülnek.

Ha kell kicsit küzdeni az még izgató is.

Ha lehetetlen akkor meg hamar hagyják a francba. 25L

2016. aug. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
amugy cuki lehetsz, valszeg utánadfordulnék az utcán :)
2016. aug. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%
Én is lefeküdnék veled ^^
2016. aug. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a múltkor hasonló paraméterekre, azt írták" undorító lehetek, főleg meztelen" de hagyjuk is. :D


Szerintem azért, mert .. 1.) valami vonzza benned őket!

2.) érzik rajtad, hogy akarod!! nyugi az ilyet még a legbalgább pasi is leveszi !! ;) :D


Ne sugalld, hogy " Gyere az ágyamba ! ,, :D

2016. aug. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
98%

Nem értelek (mondjuk nem is akarlak). Itt jössz nagy mellénnyel, hogy "úristen, engem dugnak a pasik". Nos, nálad van a pina, szóval te döntesz arról, hogy dugnak-e téged vagy sem. És úgy döntöttél, hogy dugjanak. Szóval mi itt a gond?


22/L

2016. aug. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Noren1989 ***** válasza:
100%

Lehetséges, hogy azért dugnak, mert akarod.


26/F

2016. aug. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
És ilyen van? Komolyan. Hogy azért dugnak meg mert akarom?? ÉS ők? Akkor ők mit akarnak? :D
2016. aug. 5. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!