Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti mit reagálnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mit reagálnátok ha egy (idegen) lány oda menne hozzátok az utcán és kérné, hogy feküdjetek le vele?

Figyelt kérdés
2016. aug. 7. 22:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, hogy 100 forint az árváknak nem lesz-e jó.
2016. aug. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 zóna_pocok ***** válasza:
Megkerdeznem, hogy ez most hogy jott es miert pont en vagyok a kiszemelt. Miutan valaszolt mondanam, hogy nem elek a lehetoseggel, bar a velemeny valtoztatas jogat fenntartom!
2016. aug. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Egy pillanatig nem tudnám eldönteni hogy ez csak egy álom e, de utána hamar eltűnnénk a bokros mélyében :D
2016. aug. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

nyilván hitetlenül fogadnám, mert ilyen nincs.. :D

amúgy, nekem kicsit lelombozó mikor egy lány tálcán kínálja fel magát mint egy pudingot.. eleve nem én választottam, aztán nem is "harcoltam" érte.. ha nem a totál esetem a csaj akkor elutasítanám.

25f

2016. aug. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
43%
leütném egy husánggal, behúznám a bokorba és rezegne az, de nem azért, mert madárka szállott rá xD
2016. aug. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, hogy van-e fertőző betegsége.
2016. aug. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

#16os

Nem mondaná meg, még akkor sem ha tudna róla, sok ilyen r**acot ismerek, aki tudja és lefekszik bárkivel akkor is. Egyébként megkérdezném tőle, hogy miért pont én, és hogy nem érzi e kínosnak, aztán meg megmondanám neki, hogy nem élek a lehetőséggel, de csak mert barátnőm van, ha nincs barátnőm és jól néz ki a csaj akkor gumival mehet a menet :)

2016. aug. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
11%
Félnék hogy Aidses szal csak orál :D
2016. aug. 8. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Azt hinném, hogy miközben éjjel aludtam átkerültem egy párhuzamos világba.

De most komolyan. Ha egy csaj ilyet csinál az nagy valószínűséggel k***va, vagy más hátsó szándék vezérli és nem az, hogy dugjon egyet.

2016. aug. 8. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Hol az az utca? Mikor menjek arra? Miről ismerlek meg?
2016. aug. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!