Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális hogy vágyom arra,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy vágyom arra, hogy egy pasi hájasabbra hízzon mellettem?

Figyelt kérdés

Mindig is a ducibb, pocakosabb pasik tetszettek, de az utóbbi időben többször jutott eszembe, hogy nagyon bírnám, ha egy pasi mellettem hízna ducibbra. Az sem lenne gond, ha egy eleve duci pasi hízna még hájasabbra:-):-P


Normális, hogy ilyenre vágyok? Ti már találkoztatok ilyennel?


27/N



2016. aug. 7. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Én még nem találkoztam olyan emberrel, aki ezt így előre megtervezte volna. Viszont azok a barátaim, akik párkapcsolatban élnek egytől egyig felhíztak egy kicsit. :D

Nekem ilyen nem kellene, de ízlések és pofonok...

2016. aug. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Beteg vagy...sztem le kéne fogynod..
2016. aug. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azzal nincs baj, hogy a ducibb pasik tetszenek, de az elég furcsa, hogy előre tervezed, hogy melletted hízzon meg a pasi. De ettől még nem leszel beteg, csak furcsa.
2016. aug. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor velem nem járnál jól... nemsoká kezdődik a szálkásítás :D
2016. aug. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem egészséges gondolat.

Valamit kompenzálnál vele, pl a saját túlsúlyodat?

2016. aug. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Beteg állat!
2016. aug. 8. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Neked rám van szükséged 180cm 55 kg na ha felhizlalsz akkor 👌. De 10 év korkülömbséggel ez nem lehetséges.
2016. aug. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
87%

Ezt úgy hívják, hogy feederism. :P Én is ebben a fétisben "szenvedek", vagyis inkább élvezem. :D Tudtommal nem valami gyakori, főleg nőknél, sosem beszéltem még más csajjal, akit ez izgatna. Emellett én is a duci/nagyon duci pasikat szeretem, sőt, kizárólag rájuk tudok felizgulni.

N

2016. aug. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!