Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok nektek mekkora a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek mekkora a mell/derék/csípőméretetek? Milyen magasak és alkatúak vagytok? Milyen pasi az esetetek?

Figyelt kérdés
Írjátok hány évesek vagytok.

2016. aug. 8. 10:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Cipőméret nem érdekel véletlen?
2016. aug. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Egyedül a mell méretet tudom a többit nem 😝 bár nálam nem nehéz magasabbnak lenni mert kisebb vagyok mint 150 cm. Teltebb alkatú vagyok. Nem szeretem a nagyon magas pasikat se azt mikor egy pasi annyira vékony hogy a belei is külön táncot járnak. És nem jönnek be az izmos kigyurt pasik sem. Inkább az átlagos testalkatú pasik jönnek be meg a húsis pasik akiken van mit fogni és lehet kapaszkodni beléjük és szex közben meg ölelés közben nem áll belém a csípőcsontjuk... Az nagyon kellemetlen tud lenni. Egyébként a sötét haj sötét szem jön be. 22 / L
2016. aug. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%

#2 ezek a tipikus dagi dumák...egy izmos pasiba hogy nem lehet kapaszkodni?:D Vagy te a zsírt szereted markolászni?És olyan,hogy a csípőcsontjuk belédáll...voltam izmos és vékony srácokkal,de ilyen probléma sosem akadt.Pedig én is vékony vagyok.


Nekem 82-60-90,157 cm vagyok és vékony,de mi ez,valami versenyistálló?:D Külsőre az izmos,szálkás,180-190cm magas pasik az eseteim.De nem gond,ha ennél alacsonyabb.

20L

2016. aug. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%

78/63/77

159 cm vagyok, a vékony és az átlagos alkat között vagyok.

Konkrétan nincs esetem. Nálam magasabb legyen. Pl. 165cm, vékony, finomabb/lányosabb vonások. Vagy 175-185cm és vékony (nem túlzottan)/átlagos/szálkás/férfiasan izmos.

Szóval kövéren kívül minden testalkat jöhet.

Nekem tetszenek a piercingek (persze csak, ha jól áll neki), tetoválások és, ha passzol a stílusához, akkor a színes haj is.

2016. aug. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

108/81/93 168 cm magas vagyok, és azt hiszem átlag alkat. Nekem sincs kimondott esetem, de mivel nem vagyok vékony, hülyén érzem magam vékony pasik mellett. Az elhízott pasik sem jönnek be. Én sem vagyok oda a kigyúrt pasikért, legyen inkább átlagos alkat.

Illetve szeretem ha van haja az illetőnek, nem nyírja milisre, vagy kopaszodik. Legyen ápolt. Jó, ha nálam magasabb. Amúgy meg az összhatás számít.

2016. aug. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

174 centi vagyok, 61 kilo, a kosarmeretem 70B, a derek es csipomeretrol fogalmam sincs.

Azok a pasik jonnek be akik sportosak, helyesek, igenyesek es nincs szakalluk ja es persze van szexualis kulturajuk.

2016. aug. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mellméret, vagyis inkább kosárméret: 95D

Derék: 84

Csípő: 98

Magasság: 170

Telt alkat vagyok.


Egy férfi a külsejére legyen ápolt, de nincs konkrét ideálom. :)


20L

2016. aug. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

85cm (70B) - 57cm - 92cm 154cm

sportos, homokóra alkat


Srácok terén: ne fújja el a szél, de kétajtós szekrény se legyen. Látszon rajta, hogy csinál valamit. A szösziket nem szeretem. Más bármi megtetszhet. A belső a lényeg, de mivel nem arra vagy kíváncsi, nem untatlak vele.


19L

2016. aug. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

magasság: 158cm

csípő: 98cm

derék: 70cm

mell: 96cm (75D)

súly: 60kg


A magas srácokat kedvelem, nem a kigyúrt típusúakat, hanem inkább a "táncos/gördeszkás" alkatúakat. A kisfiús arcúak vonzanak inább és a világos szeműek (kék/zöld), emellett a nagyon fehér, de még nem betegre hajazó bőrszín.


18L

2016. aug. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
80B vékony sportos alkat. Lapos has, izmos comb és vádli, kerek, átlagos nagyságú fenék. Barna hatkozepig erő haj, alul voros. És úgy 175cm magas vagyok. Az átlagos fiúk jönnek be, vékony, esetleg valamennyire kisportolt, az izomagyakat ki nem állhatom. Ápolt,egeszseges kinézete legyen. Ne túl gebe, hanem normál. Oszhangba legyen az egész test. És aztán már csak a belső számít. Aki van olyan gyerekes és komoly egyben mint én, aki érti a fekete humorom. És megérti, hogy idő kell, hogy kiismerjem, és magamhoz közel engedhessem. 18/l
2016. aug. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!