Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van valami olyan platform...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami olyan platform ahol nem prostitualtak hirdetnek, hanem szexkedvelők akik hasonló beállítottságú embereket keresnek?

Figyelt kérdés
Tök szívesen beszélgetnék lányokkal akik nem keresnek kotodest, de mindenhol fizetős szolgáltatásokra bukkanok..pedig nem is kellene erintkezesnek történnie..lehet csak kíváncsiság a reszemrol

2016. aug. 8. 12:04
1 2
 1/12 Noren1989 ***** válasza:

Van, igen. Azt hiszem, hogy az eropolis nagyja ilyen.


26/F

2016. aug. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Ez engem is erdekelne. Szeretek kihivoan oltozni es azt is ha ribinek hivnak a barataim, de nem akarok az igazi ribik koze kerulni azokon az oldalako . Egy ilyen sima oldal kene amit a kerdezo is leirt :)

18/L

2016. aug. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek veletek. Ha valaki indít egy ilyen oldalt, akkor azt könyörtelenül el fogják lepni a fizetősök. Akármennyire is törekszel arra, hogy ne legyenek ott. Ezért ilyen jellegű oldal soha nem is lesz.
2016. aug. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudom es az a baj h a hirdetofalak is ilyenekkel vannak tele..ezert gondoltam hatha tud valaki valami jobbat :D
2016. aug. 8. 12:19
 5/12 anonim ***** válasza:
Van.
2016. aug. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Éspedig?
2016. aug. 8. 12:50
 7/12 anonim ***** válasza:
Goldengate nem ilyen?
2016. aug. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ahogy már írták előttem is: eropolis, goldengate, ja és gyk! :-D Én évek óta eropolison vagyok és vannak rendszeresen "sikerélményeim" ;-)
2016. aug. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Regeltem az eropolisra... 1 darab hetero lányt talaltam aki urat keres es nem fizetős :D
2016. aug. 8. 13:41
 10/12 Noren1989 ***** válasza:
Akkor irány, s hódítsd meg!
2016. aug. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!