Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van valami olyan platform...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami olyan platform ahol nem prostitualtak hirdetnek, hanem szexkedvelők akik hasonló beállítottságú embereket keresnek?

Figyelt kérdés
Tök szívesen beszélgetnék lányokkal akik nem keresnek kotodest, de mindenhol fizetős szolgáltatásokra bukkanok..pedig nem is kellene erintkezesnek történnie..lehet csak kíváncsiság a reszemrol

2016. aug. 8. 12:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
82%
Tényleg? Én most rákerestem: 91 találat a városban ahol élek és elég messze vagyok Budapesttől ... mondjuk ebből majd egy tucaton túl is vagyok már :-P
2016. aug. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom kire szűrtél rá az eropolison de nekem rengeteg volt onnan....
2016. aug. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!