Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vonzo pasik ti miert csinaltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzo pasik ti miert csinaltok ilyet?

Figyelt kérdés
Szoval van egy no akit elcsabitotok, a pasival nagyon jo a szex, sportos, odafigyel, orgazmus hegyek stb, aztan amikor vegeztek kb kirak a lakasabol es kozli hogy a bugyimat megtartja szuvenirnek. Miert ilyen bunko nemelyik pasi?

2016. aug. 8. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
mert hagyjuk nekik....:(((
2016. aug. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát na gyűjti a személyeket inkább végig megy mindenkin és kerüli a kapcsolatokat. De ha ennyire zavar jelentsd fel mert ellopta a fehérneműd.
2016. aug. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2# Persze kicsit se lenne ciki a rendorsegre besetalni hogy elloptak a bugyimat... :)
2016. aug. 8. 12:39
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem gondolnám, hogy minden vonzó pasi ezt csinálja, sőt...

Azért mert te kifogtál egy tahó vadbarmot, nem kellene minden (vonzó) férfit egy kalap alá venni! Akivel pedig ezt meg lehet csinálni, az meg is érdemli. Ok, kirak a lakásból, azzal sok mindent nem tudsz kezdeni, mert az övé a lakás, azt csinál benne amit akar, de mi az, hogy nem adja vissza a bugyid???

2016. aug. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a problémád. Egyéjszakás esetében ez a normális.
2016. aug. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
En sem ertem, mi a baj Szerintem jol tolja a csavo, biztos nagy gyujtemenye lehet mar:)
2016. aug. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tényleg sok vonzó pasi bunkó.Mert megtehetik...nem kell lehazudniuk a csillagokat a szexért,mert sok csaj magától is rájuk mászik.


De az,hogy kirak a lakásból,tényleg tirpákság :D Engem még sose raktak ki egyéjszakás után,vagy ottaludtam,vagy hazahoztak.De ha valaki megpróbálná,kitekerném a nyakát és elhíresztelném,hogy béna és kicsi a farka :D

2016. aug. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt mikor álmodtad?


Amúgy meg csak azt az idi0tát lehet kihasználni, aki hagyja magát!

2016. aug. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Megteheti, mert másnap este ugyanúgy megkap egy másik buta libát, mint te. Ilyen egyszerű.
2016. aug. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!