Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok élvezitek is vagy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok élvezitek is vagy csak azért csináljátok mert a partneretek akarja?

Figyelt kérdés
A keményebb orált, amikor már a nyálatok is folyik.

2016. aug. 9. 00:00
 1/10 anonim ***** válasza:
20%

Élvezik

Ha a taknyuk nyálok egybefolyik és majdnem megfulladnak közben

2016. aug. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Én nem élvezem és semmi pénzért nem is csinálom.
2016. aug. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Én nagyon nagyon élvezem, és imadom ha csináljak.
2016. aug. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem élvezném az ilyet. Ez számomra a megalázásnak a tető foka... Szerencsére nem kért ilyet egy partnerem sem. Mind normális kultúrát ember volt és jó volt az ágyban anélkül hogy taknyosra szoptatott volna
2016. aug. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

A mélytorkozást szeretem azt teljesen magamtól csinálom, mert nem tudom, valahogy jó érzés, hogy olyan mélyen a számban a torkomban van, és nagyon jó hallani hogy olyankor teljesen más hangokat ad ki mint a "sima" orálnál, hogy azt jobban élvezi.

Ilyenkor ha nem kényelmes, vagy levegő kell abbahagyom, de soha nem csinálom úgy, hogy taknyom-nyálam follyon. Inkább csak a változatosság és a plusz élvezet miatt.

2016. aug. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Én néha külön kérem is. Azt szintúgy szeretem ha kozben kicsit huzza a hajam,akár a hajamnal fogva irányít,vagy a nyakamat megszoritja,volt példa a ketto otvozesere is. Azt is szeretem ha a fejem huzza ra a farkara,azt is ha csak o dugja a számat,ezt szintén ,,egybe lehet gyurni" illetve valtogatni. :) Egy szoval... Minden jöhet ami szopas. Komolyan mondom. Engem halalosan felizgat. Hozza kell tennem szexualisan nagyon nyitott vagyok sokmindenre,szeretem valamelyest alarendeltnek erezni magam. Mikor milyen kedvem van,ritkan dominalni is jo. Na szoval ilyen dolgokhoz nem art nyitottabb szexualis attitűd. 20 L
2016. aug. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
élvezemmmm
2016. aug. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem.

Egyrészt mivel a párom élvezi és látom rajta, hogy milyen jó. Másrészt mert én magam is élvezem és nagyon benedvesedem tőle

2016. okt. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az olyan durvát, amitől már majdnem öklendezek, azt nem szeretem és nem is csinálom. Néha, főleg régebben (ahh, fiatalság :)) előfordult, ha nagyon heves volt a vágy, hogy mélyebbre csúszott vagy én magam is jobban rámartam, de alapvetően nem szeretem a durvulást. És nem is volt soha ilyen típusú pasim.
2017. jan. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
imadok en is melytorkoni. az uj fiumnak 20 centis ! belekonnyezek az tuti, de utana meg a konnyeket is lepuszilgatja :)
2017. febr. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!