Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Belezúgtam egy aszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam egy aszexuális férfiba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Több hónapja találkozgattunk, sokat beszélgettünk, de számomra Ő az első pár találkozás után friendzone-ba került, mivel nem közeledett felém és úgy gondoltam ő is csak barátkozni akar. Nagyon jóba lettünk, tényleg nagyon megszerettem mint egy legjobb barátot. Aztán egyik találkozásunkor megcsókolt és hát ezt vittük tovább a további találkozásokkor is volt puszi csók kézenfogás stb bár már akkor sem volt túlzásba víve. Legutóbb viszont nem is kaptam már csókot és hozzám sem ért, végül én csókoltam meg. Azt mondta h jó érzés meg minden de ezt ő nem igényli és elvan nélküle. Eddig is sejtettem h nem rendelkezik túlfűtött szexuális vágyakkal, de hogy ennyire nem hiányzik neki az kicsit megrémiszt. Megígérte, hogy próbál változtatni magán és közeledni többször. De ilyet magára tud erőltetni egy férfi akit amúgy nem izgat fel egy lány megérintése, csókja stb.? Sajnos és nagyon igénylem a közelséget az ölelgetést puszikat és nem tudom mennyire tudnék alkalmazkodni ehhez a helyzethez.

Van itt esetleg aki hasonló problémára talált megoldást, vagy olyan férfi aki hasonló helyzetben van, szóval nem kívánja egy nő közelségét és megelégszik a beszélgetéssel egy kapcsolatban?


23/l



2016. aug. 10. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Bocs, hogy megsértem a női önbecsülésedet, de ha megcsókolt és utána inkább nem közeledett többet, akkor nem aszexuális, hanem

-szarul csókolsz

-büdös a szád

-kövér vagy és ez neki nem tetszik

-megérzett egy olyan mentális vagy lelki deformációt benned, ami miatt a leghatározottabban szeretne tőled érzelmileg távol maradni


Válassz kettőt

2016. aug. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Vagy ő tett friendzoneba téged, esetleg a csók után vissza akart lépni, csak nem meri megmondani, hogy skipelné a dolgokat.
2016. aug. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De már több csók után beszéltük meg, hogy jó megpróbáljuk együtt. Miért jött volna ez szóba, ha nem akart velem összejönni?

Próbálok választani kettőt, de mind elég esélytelen :D az lehet, hogy nem passzol a csókolózási stílusunk, de még ezt se hinném.

2016. aug. 10. 16:18
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon szereted, egy próbát megér,de amint kiszertsz belőle dobni fogod, mert eltérő az igényetek, neki egy hasonlóan halvérű ember kell
2016. aug. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Voltam ilyen helyzetben. Nem csak aszexuális volt a férfi, de teljesen impotens is. Én meg teljesen belezúgtam. Mi elég sokat csókolóztunk, meg pettingeltünk is, de mindig elmondta, hogy neki ez bár kellemes, de igazából nem kívánja, inkább csak egy "érdekesség". Másfél évig voltunk együtt, és még ma is együtt lehetnénk, de sajnos ő nem tudott átlépni a saját árnyékán, rettenetesen bántotta a helyzet, frusztrált volt, és rendszeresen rajtam verte el a port.

Ne higgy annak, aki azt mondja, hogy veled van a baj. Jó sokáig én is ezt hittem, amíg be nem vallotta, hogy soha életében nem kívánta a szexet, még nem sikerült neki nővel együtt lennie, pedig már akkor sem volt fiatal.

2016. aug. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Van némi esélye annak, hogy a férfi aszexuális, bár ez igen ritka. A férfi hátteréről semmit nem írtál. Hány éves? Volt előtted párkapcsolata? Ha volt, ráadásul több is, akkor biztos lehetsz benne, hogy nem aszexuális, csupán arról van szó, hogy (már) nem érdeklődik irántad, nem vonzódik hozzád. Ez bizony könnyen előfordulhat, ugyanis attól, hogy egy férfi nem vonzódik egy bizonyos nőhöz, még nem válik aszexuálissá. Bármi is az ok, nyilvánvaló, hogy a férfinak nem kellesz, neked pedig mások az igényeid, úgyhogy a legjobb, amit tehetsz, hogy felszámolod a kapcsolatot vele és olyan férfiakkal töltöd az idődet, akik érdekelnek téged és akiket te is érdekelsz.
2016. aug. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem volt soha párkapcsolata. És nem is nagyon akart soha barátnőt. Nagyon érdeklődő velem szemben csak a testi vonzalom hiányzik, de aztmondta, h nem is érzett senki irant testi vonzalmat még.
2016. aug. 10. 17:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha őszinte volt, akkor valóban nevezhetjük aszexuálisnak, de ez nem változtat azon, hogy testileg nem vonzódik hozzád. Ha neked viszont szükséged van a testi vonzalomra, akkor ő nem a te embered. Megtarthatod barátként, ha akarod, bár ha te szerelmes vagy belé, akkor ennek nincs realitása, de mindenképpen más férfit kell keresned, ha párkapcsolatra vágysz. Ő ugyanis nem alkalmas rá.
2016. aug. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

de jó neked hogy találtál aszexuális férfit,ritka kincs!:(

sajnos kitartóan keresek aszexuális férfit,és nem találok sehol se! aszexuális 30N

2016. aug. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha aszexuális, akkor nem fog megváltozni. Én is próbáltam változni, de nem lehet, ilyennek születtem, így jártam. Illetve magára erőltethet dolgokat, csak közben ő rosszul fogja magát érezni és lehet, hogy egy idő után taszítani is fogja az egész dolog. Velem sajnos ez a helyzet, ezért nem tudok fenntartani egy párkapcsolatot pár hónapnál tovább. Ne várd el, hogy megváltozzon! Ahogy pl. a homoszexuálisakat se lehet megváltoztatni, úgy az aszexuálisakat sem. És ez fordítva is ugyanígy működik, heteroszexuális emberből nem lehet erővel aszexuálisat csinálni, szóval ha te igényled a fizikai kontaktust, akkor ti ketten nem illetek össze sajnos. Van ilyen. El kell engedni egymást. Tudom, hogy nehéz, ha szerelmes vagy, de hosszú távon úgyis csak veszekedések lennének. Én már túl vagyok egy ilyen kapcsolaton, aszexuálisként.
2016. aug. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!