Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy pasi ezt mondja igaz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi ezt mondja igaz lehet?

Figyelt kérdés
Nem nagyon tudok már hinni a férfiaknak. Ismerkedős fázisban vagyok egy pasival és azt mondta,hogy ő hűséges tìpús és rá sem néz egy nőre sem mìg valakivel együtt van és szeret. Olyan hihetetlennek hangzik. Igazat mondhat? Vagy csak magát fényezi?
2016. aug. 10. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Figyelj ezt nem lehet tudni nekekem volt olyan párom aki tényleg nem lépett férre de az ritka
2016. aug. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 párom volt eddig és egyik sem csalt meg,ezt teljesen biztosra tudom :) Vannak ilyen srácok,hidd el,de ne az alapján ítéld meg,hogy mit mond,hanem a tettei alapján.Mondani bármit lehet,de a tettei bizonyítják,hogy igaz-e.
2016. aug. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A szó elszáll, a tett megmarad... :) De egy próbát megér.
2016. aug. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 kovpet ***** válasza:

"Olyan hihetetlennek hangzik."


Igen? Kikkel voltál te eddig együtt?

2016. aug. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Naív vagy

Sajnálom, hogy kiábrándítalak, de nincs olyan férfi aki nem néz meg más nőt. Hűséges lehet de, hogy nem néz meg másik nőt, ebben biztos vagyok

2016. aug. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5 szerintem képletesen kell érteni a kérdéssel


Persze van olyan férfi, (köztük én is) aki nem csak hülyít a kialakuló tartós kapcsolatban.

2016. aug. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az a pasi ha a fene fenét eszik se fogja tudni bebizonyítani neked, hogy igaz-e amit mond, mert te élből nem hagyod majd neki. Szerintem nem nagyon kellene most ezt a pasizás témát erőltetned. Hagyj egy kis időt magadnak.


22/L

2016. aug. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én se szeretek megbámulbi lanyokat pl utcan. Az olyan tiszteletlenség ha csorgatom a nyálam :) 17/f
2016. aug. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az szó szerint biztosan nem igaz, hogy rá sem néz más nőre. Lehet, hogy nem érdekli más nő, és soha nem jutna eszébe megcsalni téged, de azért biztosan megnézi őket.
2016. aug. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 mantis religiosa ***** válasza:
Nagyapám mondogatta mindig, hogy azért mert valaki diétázik, még megnézheti az étlapot.
2016. aug. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!