Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szokott valakit izgatni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokott valakit izgatni a nemzetiség?

Figyelt kérdés

Lehet ez csak egy furcsa fétis, de engem nagyon.


Engem a skandináv férfik hoznak lázba. De nem feltétlenül a kinézetük (persze az is számít valamilyen szinten), hanem a tudat, hogy ő pl. finn vagy norvég.



2016. aug. 11. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Nekem pl a latinamerikai, olasz, spanyol pasik jönnek be ;)
2016. aug. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%

Engem a spanyol pasik vonzanak nagyon.

De csak testileg. Komolyabbra nem kellenének.

2016. aug. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
annyira nem, de egyszer szeretnék egy néger és egy ázsiai csajt meghúzni
2016. aug. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Skandik? Amennyit azok vedelnek, csoda, hogy feláll nekik.
2016. aug. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Engem ha kifejteném a politikai nézeteim itt, akkor biztos sok lerasszistáznának.

Ehhez képest szexelnék szívesen ázsiai, néger, latin, arab vagy cigány nővel is, ha az szép.

Sőt, még gyerekem is lenne nem fehér európai nőtől, ha szeretem őt.


(Most jöhetnek akkor a lepontozások MINDKÉT oldaltól.)

2016. aug. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én valahogy sosem kívántam más nemzetiségű pasit, főleg akkor nem, ha európai kultúrán kívüli. Egyrészt nem érezném magam biztonságban, másrészt aggasztana, hogy nem ugyanolyan az erkölcsi vagy higiéniai felfogásunk. A fő ok viszont az lenne, hogy nekem a szex kapcsán is nagyon fontos a kommunikáció, az érzések, viszonyulások diffeneciált kifejezése, pontos megfogalmazása, a megfelelő szavak megválasztása.

Az egzotikum iránti vágyam inkább az egzotikus ételekben élem ki.

2016. aug. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem inkább a nyelvtudás fog meg, nem a nemzetiség, de külföldi pasik több nyelvet beszélnek, mint a magyarok, exem pl. katalán, mostani párom pedig flamand, úgyhogy sikerül mindig megtanulni néhány új kifejezést, ami tök izgi. :)
2016. aug. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

latin amerikaiak, afro-amerikaiak... algír pasik (kár, hogy arabok) *.*


engem a kinézetük vonz, nem a tudat, hogy honnan származnak... de ha ránézek egy pasira, aki Algériából való, valahogy tudom, mielőtt megmondaná :D

2016. okt. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Te jó ég :D sintúgy vagyok vele :D ha akarsz cuki szőkékről dumálni csak írj :) hány éves vagy?
2017. márc. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!