Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magyarországon miért nem...

Magyarországon miért nem lehet kimenni az utcára futni?

Figyelt kérdés

Vidékről van szó, kisváros. Elindultam, és nem 1x, és nem 2x szóltak meg, röhögtek ki hogy mit futok, stb.

Ilyen paraszt ország ez?

Alig várom hogy elhúzzak innen, gyűlölöm hogy magyarnak születtem.



#nemzetiség #Jobbik #náci #erkölcsi helyzet
2016. aug. 8. 21:15
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
66%

Igen, ilyen paraszt ország. Én is ezért tervezek innen elhúzni, mert az emberek minden alkalmat megragadnak, hogy kötekedjenek a másikkal.

Amúgy régen én is futottam és engem is kinevettek. Futóbolondnak hívtak a faluban...

2016. aug. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%

Igen valóban parasztság de nem csak ezektől az általad parasztnak titulált emberektől függ hogy mi van az országgal hanem tőled is ! Minden újítót kiröhögtek , kételkedtek bennük de ők nem adták fel és végül megváltoztatták a világot ! Kis szinten is ez van ! Ha te vagy elég tökös hogy elmenj futni akkor előbb utóbb elfogadnak és lehet más is belefog vágni a futásba , de ha feladod mert egyszer-kétszer beszólogatnak akkor csak az emberi gyengeségedet mutatod meg ... Ha valami nem tetszik nem kell egyből elmenekülnöd , szembe is nézhetsz a bajjal és megváltoztathatod a falud hozzá állását is ha akarod !


Ha elmész valahova szerinted ott nem fog atrocitás érni ? Mindenhol vannak bunkó emberek . Nem lehet elfutni mindenhonnan ! A világ nem végtelen !

2016. aug. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
71%
Nyugi csak a faluban vannak parasztok. Bp-n mindenki fut. Mindenhol. Rákos-patak partján annyian futnak mint égen a csillag.
2016. aug. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
37%

Este már nem akarok elaludni, próbálok minél tovább fent lenni, hogy minél később jöjjön el a reggel és nekem minél később keljen a sok gyökér közé mennem a melóhelyre. Pénztáros vagyok egy bevásárlóközpontban, szóval képzelhetitek, hogy milyen figurák jönnek nap mint nap...


Ha befekszem az ágyba és leteszem a fejem a párnára TV-zés közben, akkor rögtön bealszom és egy pillanat alatt reggel lesz, ezért ezt próbálom a lehető legtovább húzni.


Nos, igen. Ez az ország egy ilyen hely...

2016. aug. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Bajban vannak Magyarországon az úttörők, ha már a futásnál problémák jelentkeznek.

Nyugaton is voltam eleget, nem egy síkban látom a világot, és teljesen tisztában vagyok azzal hogy ez így nem normális és nem egészséges.

2016. aug. 8. 21:30
 6/25 anonim ***** válasza:
64%

"Alig várom hogy elhúzzak innen, gyűlölöm hogy magyarnak születtem."


Majd meglátod, hogy még jobban lenézik az osztrákok a mosogatókat.

2016. aug. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
26%

#3


Jó, de városban meg más bajuk van, amibe bele tudnak kötni. Igazából csak a kötekedés a lényeg a másik emberrel, nehogy véletlenül jól érezze magát egy kicsit...

2016. aug. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%
Érdekes, én is tahófalván élek, egy ilyenért mégsem szólnának be.
2016. aug. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
81%

Érdekes! Én évek óta futok átlag heti 3 alkalommal, és még egyszer sem szóltak be.

Talán a szűk környezetedből nem kellene az egész országra "érvényes" következtetést levonni.

Talán azért szóltak meg, mert ismerik a mentalitásod, ami a kérdésedből sugárzik.


Egyébként bunkók mindenhol vannak.

2016. aug. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
91%
Fuss erdőbe ha van olyan út. Vagy korán reggel. Sok mód van rá hogy ne lásson mindenki :D Amúgy meg. Nem hinném hogy néhány alacsony értelmi szintű ember miatt kéne elítélni az egész országot. Azért mert téged ott kinevetnek hogy futsu, attól még van olyan hely ahol naponta vagy 200an is futnak. Igen, ez is Magyarország. Mellesleg mit törődsz azzal, hogy kinevetnek?? Akkor röhögjön ha ő is lefutotta azt a távot amit te. Ja és nem ez a "leszólásos,kiröhögős" dolog a magyarok problémája. Hanem ez a "mindenen fennakadunk" stílus. Na. Ez az ami tipikus magyar hozzáállás. És talán azért szólnak be vagy nevetnek ki, mert a lelkük mélyén irigyelnek, hogy te mire vagy képes. Mindegy. Ez egyszerűen elmagyarázhatatlan..m
2016. aug. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!