Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok lovagló pózban miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok lovagló pózban miért nem fel le mozognak és akkor kemény maradna egy pasi pénisze, miért előre-hátra és akkor semmit sem érezd az ember és, , elhervad" a férfiassága közben?

Figyelt kérdés
2016. aug. 12. 08:05
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
86%
Akkor meg annak kell örülni ami van!
2016. aug. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
45%

Vannak csajok akik fel-le is mozognak, sőt van aki guggolo helyzetben csinalja ezt


En sem rajongok ezért a csiklodörzsölős lovaglasert, de ha valakinek ez kell, igyekszem átvészelni, de amúgy a szex döntő részében en szeretek kontrollban lenni es irányítani a mozgást

2016. aug. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk is többnyire ilyen dörzsizős a lovagló póz, de az én párom kifejezetten szereti.
2016. aug. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
92%
Az még esetleg nem jutott eszedbe, hogy ne mindig te szolgáltasd ki magad és a nő dolgozzon, hanem legyél te felül és akkor úgy irányítod a mozgást ahogy akarod és neked jó?
2016. aug. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 Sunshinedoll ***** válasza:
58%

Hát nyisd ki a szádat, hogy drágám, emeld meg a s-gged :D

Miért szexelsz olyanokkal, akikkel ennyit nem tudsz megbeszélni?

2016. aug. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
58%
Tény, hogy nagyon kevés nő tud jól lovagolni. Hamar elfáradnak, és a csípőtechnikájuk sem tökéletes. Ezért javaslom, becsülj majd meg egy olyan nőt, aki rendesen kihegyezi a répádat lovagláskor.
2016. aug. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
44%
Én szoktam mozogni így is,úgy is,de sosem lankad le a férjem farka.Igaz általában guggolva lovagolom meg és fel-le mozgok, így tudok igazán nagyokat élvezni. Neki is marhára bejön... :)
2016. aug. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Nem tudom mièrt vagy emiatt ennyire elszàlva. Senki sem működik ugyanùgy.. Pl a barátomon èn is ùgy mozgok, nèha keverve ès direkt làtni az arcàn hogy legszivesebben szètszedne ès olyat èlvezünk mindketten,mint màshogyan nem.. szòval nem èrtem emiatt mièrt kell leszòlni màsokat ha egyszerűen neked nem jò, vagy veled van problèma. A màsik pedig az, hogy ezt a szerencsètlen barátnőddele kellene megbeszèlni, ès nekünk jàtszani a Casanovàt, hogy a baràtnőd nem vàlik neked be..
2016. aug. 19. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

A nem szòcska kimaradt, bocsi.

Utolsò..

2016. aug. 19. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!