Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy undorodhat néhány ember...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy undorodhat néhány ember a saját párjától, bizonyos szexuális dolgokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Évek óta fent vagyok ezen az oldalon, bár inkább csak passzív követő vagyok, általában csak olvasgatok, leginkább a szexualitás illetve a felnőtt párkapcsolatok témakörben.

Ma is sok időt töltöttem itt, és annyira meglepődöm, hogy hány és hány olyan kérdés és válasz van fent, amiben azt írják, hogy undorító az ujjazás, az orális szex mindkét fél részére, a sperma lenyelése, a különböző testrészekre való élvezés, a női spriccelős orgazmus, az anális szex... Hihetetlen számomra, hogy hogy viszolyoghat valaki a saját barátjának szájjal való kényeztetésétől? Miért van sok emberben ennyi elutasítás valamivel kapcsolatban? Nem pont attól párkapcsolat egy párkapcsolat, hogy mindent és mindenét szeretjük a másiknak, és örömöt okoz ha boldoggá tehetjük,és nem pedig leundorítózzuk a spermáját?

Én látom rosszul a dolgokat, vagy ti is meg szoktatok lepődni ezeken?

Illetve annak a véleménye is érdekel, aki szintén távolságtartó a szexualitás valamelyik részével kapcsolatban!

21L


2016. júl. 26. 14:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Amikor retkes valakinek a hüvelye és bele kell nyalni hidd el undorító....

Lehet nem mossa rendesen és a másik nem akarja megmondni


Sorolhatnám órákig

2016. júl. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
60%
En nem undorodom a paromtol mert en regota vagyok vele egyutt es nagyon szeretjuk egymast. Az hogy valaki nem szeret szexen belul nehany dolgot teljesen megertheto, de azt, hogy a sajat parjahoz nem akar hozzaerni en sem ertem... Akkor minek vannak egyutt?
2016. júl. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ahogyan sok másik dolog, a szexualitás is ízlés kérdése. Nem mindenkinek tetszik ugyanaz a ruha, és nem mindenkinek ízlik ugyanaz az étel ugyanazzal a fűszerezéssel.

Én például nem akarom lenyelni a párom spermáját. Az orális szex mehet oda-vissza, imádom, de a sperma lenyelését egyszerűen nem kívánom. Tudom, hogy az előváladék is a számba megy orálozásnál, de az mégsem maga a sperma, még ha tartalmaz is valamennyit, akkor sem.

20l

2016. júl. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akik a betolás kihúzásos szexen kivül semmit nem csinálnak... Engem ha izgat a partnerem bármit megcsinálnék amit kér. (Van kivétel persze de nagyon kevés)
2016. júl. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
38%
Azert mert ide rengeteg 18 ev alatti ir, meg egy rakas szuz akinek fingja sincs az igazi szexualis egyuttletrol, meg kulturarol, csak ossze vissza beszelnek hulyesegeket :)
2016. júl. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Aki azt mondja, hogy a párjának bármit, és semmit se talál undorítónak, az vagy nagyon perverz, vagy nem tud eleget...
2016. júl. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Persze, én sem azt mondom, hogy bármit megtennék, vannak azért bizonyos keretek. De azok közül, amiket a kérdésben felsoroltam, talán az anális szex az egyetlen, ami kicsit extrább,illetve talán a sperma lenyelése, hiszen ha a férfi dohányzik/alkoholt fogyaszt, akkor kellemetlen lehet az íze, de a többit nem értem miért nem természetes.
2016. júl. 26. 15:02
 8/21 anonim ***** válasza:
És az 51%-os mondja meg a tutit :)
2016. júl. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Kérdező es van is baratod, akinek mindent megteszel?

Lehet egyszer összehoz a sors egy mondjuk analmanias palival, aki allandoan popon akar majd rakni, kivancsi lennek utana a velemenyedre...

2016. júl. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Igen van! Amint írtam is, szerintem max. az anál, amit tényleg sokan nem szeretnek. De részemről a többi dologgal sincs semmi gond
2016. júl. 26. 15:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!