Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lenne ha innentől azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne ha innentől azt mondanám mindenkinek, akivel szóba kerül, hogy még nem voltam senkivel? 18/l

Figyelt kérdés

Szóval azt hiszem, ha nem szexelek másokkal, jobban tudok koncentrálni egyéb dolgokra.

Viszont azt vettem észre, hogy a fiúkkal elég gyorsan olyan szintre jutok, ahol már van minden... és arra gondoltam, ha azt mondom, még szűz vagyok, akkor nehezebben jutunk el arra a szintre.


Most sokkal jobban kellene koncentrálnom a tanulásra, meg edzésre, jövőre már azon az egyetemen szeretnék kezdeni, amit kinéztem magamnak, és ehhez azt hiszem össze kellene szednem magam.

Viszont van egy fiú, aki eléggé tetszik, és aki szeret engem, azt hiszem(bár még nem merem ezt elhinni), és ő tudja h nem vagyok szűz, de nem tudom mit csináljak...

Ha most belebonyolódom ebbe a "kapcsolatba", akkor félek, hogy nem lesz elég időm másra, ami talán most fontosabb.


Hogyan tudnám újrakezdeni, és lemondani a kapcsolatokról?



2016. aug. 12. 13:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A kettő nem függ össze. Ha úgy döntesz, hogy nem akarsz kapcsolatot, meg szexelni akkor nem fogsz, mi értelme azt mondani, hogy szűz vagy?
2016. aug. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondolsz h ha szűznek hazudod magad, akkor majd nem dobod szét rögtön a lábaidat?


Fura egy logikád van..

2016. aug. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem ment híre annak hogy könnyen adod magad.. Akkor vagy meg hátrál mert szűz vagy.. Vagy mikor oda kerül a sor akkor rá jön hogy hazudtál. Nem azért mert nem fogsz vérezni mert nem törvényszerű mert valaki nem vérzik mikor elveszti.. De azért ne nézd már ennyire hülyének a pasikat hogy nem érzik hogy szűz egy lány vagy sem... 22 / L
2016. aug. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#1 Összefügg, mert nem szoktam bárkivel összefeküdni, csak azzal, akivel járok is.


#2 Egyáltalán nem dobtam magamat oda senkinek csak úgy, és nem is voltam sok emberrel.


#3 Nem nézek senkit sem hülyének... Nem az a cél, hogy a pasi azt higgye, hogy szűz vagyok és ezzel értékesebbnek gondoljon, vagy mit tudom én... nem átbaszni akarom, hogy szűzként feküdjön le velem... Hanem azt akarom, hogy ne próbálkozzanak, mondván, hogy még szűz vagyok.

2016. aug. 12. 13:25
 5/13 anonim ***** válasza:

#1 Összefügg, mert nem szoktam bárkivel összefeküdni, csak azzal, akivel járok is.


Én nem írtam olyat, hogy mindenkivel lefekszel. Azt írtam, hogy ha te úgy döntesz, hogy nem akarsz kapcsolatot, akkor nem létesítesz kapcsolatot: nem mész sehova szórakozni, nem beszélsz meg randit, nem csvegsz fiúkkal snapchat-en stb és ennyi, ilyen pofon egyszerű. ehhez nem kell azt hazudni, hogy szűz vagy vagyis nem függ össze a kettő, comprende?

2016. aug. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
De azzal hogy azt hazudod hogy szűz vagy már átbasztad a pasi fejét.. Ne hidd hogy kevésbé fognak próbálkozni ha azt hiszik hogy szűz vagy...
2016. aug. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell ezért hazudni? Megmondod hogy nem akarsz most semmit, és kész. Rajtad múlik hogy mi lesz, nem rajtuk. Komolyan nem értelek, pedig nő vagyok...


Amúgy meg szerintem nem függ össze, vagy te komolyan gondoltad, hogy kibírod diplomáig?

2016. aug. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Vagy hogy gondolod ezt az egészet? Azt mondod hogy szűz vagy. Aztán majd ha oda kerül sor akkor benyögöd a csávonak, hogy igazából nem vagy már szűz csak azért mondtad hogy az vagy mert nem akartad hogy hamar megdugjon? Ez elég gáz akárhogy is nézzük...
2016. aug. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Es amúgy ugy gondolod h a szex nélküli randik egy szűznek gondolt lánnyal majd kevesebb idodet veszik el a tanulástol mintha szexelnél?


Több ponton sem értem a logikádat.


Az udvarlos szakasz sztem épphogy sokkal időigényesebb mint amikor mar szex energikussa válik egy kapcsolat.

2016. aug. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
*szexcentrikussá
2016. aug. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!