Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki szeretnénk próbálni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szeretnénk próbálni az orális sexet a barátommal, de félek hogy nem fog tetszeni neki a puncim íze, vagy össze találkozik egy megmaradt szőrszálal vagy esetleg meglátja hogy van aranyerem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Képtelen vagyok szépen leborotválni,a csiklomon van pár szál amit nagyon nehezen tudok eltüntetni.

20/L



2016. aug. 12. 14:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs semmi bajod, hidd el tetszeni fog a puncid íze.

Ha nem tudod leborotválni vagy kérd meg őt vagy menj el kozmetikushoz.

Az aranyeret kezeltesd mert súlyos komplikációk lehetnek később

2016. aug. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem nem kell aggódni ^^

Azt a pár szálat valahogy eltünteted vagy rövidebre vágod ha annyira zavar :)

2016. aug. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret a barátod, akkor ez nem fog neki problémát okozni. A mostani páromnak szőrös a puncija, és hát gyakran találkozom szőrszállal, amit nem annyira szeretek, de nem okoz gondot ezen felülkerekedni számomra. Előtte mosd meg magad alaposan, használj intim mosakodószert, és olyan steril íze lesz, mint ha csak a kézfejedet nyalogatná. De ha van egy kis aromája, azzal sincs gond szerintem. Ne görcsölj ilyeneken túl sokat, mert tönkre teszed a saját élvezetedet.
2016. aug. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
Szörös csiklo? Na olyant még nem láttam. Nézd már meg jobban (vagy egy képet ahol megmutatják a kislányoknak, hogy az micsoda?) 20 évesen az aranyér azért durva!
2016. aug. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%
Kinyallak én úgy téged mint koldus a vájlingot
2016. aug. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
11%

És még hisztis is vagy.... Ez g33333ci idegesítő!


Mellesleg ezt a ki szeretnénk próbálni kérdést 12 évesek szokták feltenni. Kb. ezen az agyi szinten rekedtél!

2016. aug. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Nőjjél fel agyilag a feladathoz!
2016. aug. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Ha neked a csiklód szőrös akkor ott valami nagyobb baj van mint az agyadban
2016. aug. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%
Előtte mossd meg intimmosakodóval. A tiszta puncinak nincs íze. Ugyan ez igaz a péniszre is.
2016. aug. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A csiklódon nem lehet szőr...max a szeméremdombról lóghat rá.
2016. aug. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!