Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátomtól kaphatok valamifé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomtól kaphatok valamiféle betegséget? Nagyon kellemetlen témával kapcsolatban lenne kérdésem. A barátommal 2 hónapja jöttünk össze, és mivel nekem nem volt még barátom, így még csókon kívül semmi nem volt köztünk.

Figyelt kérdés

A barátom Romániában született, ahol, ha jól tudom használt tűvel kapott injekciót születésekor, vagy valami ilyesmi, nem akartam még jobban faggatni. A lényeg, hogy nagyon szeretnénk pettingelni. Engem is és őt is nagyon izgat az orál szex. Ha gumi nélkül kényeztetem, lehet valami bajom? Állítása szerint majdnem meghalt születésekor, és nagy nehezen tudták csak megmenteni az életét. Ő ekkor kaphatott vérfertőzést, vagy bármit? Előtte nem akarom ezt felhozni, félek, hogy megbántanám. Szexelni persze csak óvszerrel fogunk, idővel pedig szednék fogamzásgátlót.

18/L



2015. okt. 26. 20:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt tőle kérdezd meg, hogy minden ok-e vele.
2015. okt. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Előttem már 3 barátnője volt, és mindegyikükkel élt nemi életét, és óvszer nélkül oráloztak.
2015. okt. 26. 20:53
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Menjetek el együtt dokihoz!

Én semmit sem kockáztatnék!

2015. okt. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Ez számára nagyon érzékeny téma, a családján és az eddigi barátnőin kívül senki nem tudja. Nem akarom még dokihoz is elrángatni, mikor nagyon jól tudom mennyire fájópont ez neki...

21 éves egyébként.

2015. okt. 26. 20:57
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Még nem derült ki hogy román e székely vagy románcigány rohadtul nem mindegy...
2015. okt. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Romániában született, magyarlakta területen. Tehát magyar, magyar felmenőkkel. De ha román lenne is ugyanígy szeretném, mert ő is szeret.:)

Te meg remélem elgondolkodsz majd a válaszodon. Inkább nem kommentálnám.:)

2015. okt. 26. 21:02
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem cigány, nem is román, csak ott èltek. 3 èves volt, amikor Magyarországra költöztek.
2015. okt. 26. 21:44
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Vagy valami ilyesmi...


Ha eddig nem lett semmilyen baja akkor kétlem, hogy lenne. De ha jártok és arra képes lennél, hogy a kukiját a szádba vedd akkor lehetne annyira nyitott a kapcsolatotok, hogy megmered kérdezni az orvosi dolgait.


Semmibe nem telik leülni és beszélgetni, meg megkérdezni, hogy lett-e valamilyen következménye a születésekor történt dolgoknak.

Mert ha valami baja van, az nem csak orális úton ragadhat át rád. A fogamzásgátló, csak a gyereket védi ki, a fertőzéseket nem.

2015. okt. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

A kapcsolatunk továbbra sem lesz nyitott, ketten vagyunk benne! Teljes mèrtèkben igazad van, fogamzásgátlót csak akkor szednèk, ha együtt lennènk jó ideje. De nem akarom felzaklatni vizsgáltokkal, így is nagyon kènyelmetlen tèma ez neki. Másik szemszögből viazont èrthető szerintem, hogy fèltem a saját egèszsègem!

Köszönöm az eddigi normális válaszokat,főleg neked utolsó! Ment a zöld pacsi! :)

2015. okt. 26. 22:59
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem arra értettem a nyitottat, hogy még 3 barátnődet is vegyétek be. Hanem őszinte, nyitott, lelki oldalt is megmutató.

Egy igazi kapcsolatnak az az alapja, hogy nyitottan, őszintén tudtok beszélni.

2015. okt. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!