Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányoknak fáj az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak fáj az első szeretkezés?

Figyelt kérdés

A barátnőm, és én is még szűzek vagyunk. A bnőm 17, és 19 éves vagyok.


köszi előre is a válaszokat!

(péniszem mérete: 16/4.5cm )


19F


2016. aug. 12. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Először fáj.
2016. aug. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Megfelelo elojatekkal is kellemetlen lehet, (mi mindig orallal kezdunk, de ha nalatok nem igy meg akkor minden kis puszi,sohaj vagy fenekmarkolas be tudja inditani a lanyokat) de kevesbe fajdalmas. Nalunk a baratom kb felig betette, vart es ugy kezdett el bennem mozogni melyebben, habar neha meg most is kellemetlen ha az elejen tovig bemegy. (O is majdnem akkora meretekkel rendelkezik mint te, kicsit vastagabb) Tehat azt tudom mondani higy nem mindenkepp verszomjas az elso aktus, de nem is a legszebb alom. (Van kivetel) Lenyeg az odafigyeles es ha hibazunk nevessunk egyet rajta es ujra koncentraljunk egymasra. :)

18/L

2016. aug. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen de türhető
2016. aug. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nem fájt, de egyáltalán nem féltem tőle, így nem görcsöltem rá, el tudtam lazulni.
2016. aug. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk egyformák. Valakinek fáj valakinek nem. általában kellemetlen szokott lenni az első. De ha hagytok időt mindenre és nem siettek akkor jó lesz. 22 / L
2016. aug. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendesen fel van izgulva és elég nedves is akkor nem fáj annyira.

Nekem nagyon picit fájt csak.

Tűszúrásnyi fájdalmat éreztem kb.

2016. aug. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Abszolút emberfüggő, ha fáj is leginkább azért, mert az illető izgul, vagy nincs rendesen felizgulva, nem elég rendes, nincs a hüvelye kitágulva, nincs ellazulva, az izmai meg vannak feszülve stb. A kellemetlen érzet normális (ez előfordulhat akkor is, ha az illető hónapok óta nem szexelt pl), de a pár másodpercnél hosszabb, durva fájdalom nem az.
2016. aug. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Deflohelp ***** válasza:
Magyar statisztikai adatok szerint 80%-uknak fájdalmas (kisebb-nagyobb mértékben).
2016. aug. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez annyira egyenfuggo. Nekem pl. egyaltalan nem fajt.
2016. aug. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Deflohelp ***** válasza:
A lány adottságain túl rengeteg múlik partnere figyelmességén, ügyességén is.
2016. aug. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!