Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti is szoktatok prostikh...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti is szoktatok prostikhoz járni?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és nincs barátnőm ezért rendszeresen járok prostikhoz a rosszlányokról. Egyszerűen nem bírom szex nélkül. Kiváncsi vagyok, hogy más is így van-e mint én, vagy ti tudtok uralkodni a vágyaitokon?

2016. aug. 13. 08:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/103 anonim ***** válasza:
66%
hova jársz rozslányokhoz? én is akartam de mifelénk a jobbak lekerültek az oldalról. nem akarok ráncos nyanyákat
2016. aug. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/103 anonim ***** válasza:
28%

"Fiúk, ti is szoktatok prostikhoz járni?" Nem.


"ti tudtok uralkodni a vágyaitokon?" Nem.


:)

2016. aug. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/103 anonim ***** válasza:
57%
Én 25 éves szűz vagyok és tudok uralkodni a vágyaimon. Én sose fizetnék a szexért, se a szopásért, mert önmagamra nézve lealacsonyítónak, megalázónak tartom. Én átlagos arcú, 178 cm magas, vékony srác vagyok, akit a nők sokszor rondának neveznek. Nekem se volt soha csajom. Én azonban inkább szűz maradok, mint sem, hogy fizessek egy olyan dologért, amit más nálam jobb külsejű férfiak ingyen is megkaphatnak. Sok férfival nagyon sok nő ingyen is megdugatja magát. Nekem fizetnem kéne a dugásért, de sajnálok egy ft-ot is a nőkre költeni. Ha nem kapok én is ingyen szexet, mint mások, mert nem vagyok jóképű, izmos f.a.s.z., akkor inkább maradok egyedül, élek anyámmal boldogan és leszek szűz életem hátralevő részében is. Ha egyszer olyan lányt találok akinek a belső tulajdonságaim fontosabbak lesznek a külsőmnél és hajlandó lesz velem járni, akkor majd neki adom a szüzességem, de én elvagyok szüzen.
2016. aug. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/103 anonim ***** válasza:
26%

Utolsó: ez a te egyéni szoc. problémád.


Kérdező: persze, de csak ha van csajom éppen.

2016. aug. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/103 anonim ***** válasza:
27%
4-es mi az én egyéni szoc. problémám? XD Ezen most jót nevettem. Nekem egyáltalán nem probléma, hogy szűz vagyok. Én le se s.z.a.r.o.m. a szexet.
2016. aug. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/103 anonim ***** válasza:
82%
#4 te akkor jársz prostikhoz ha van csajod?
2016. aug. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/103 anonim ***** válasza:
78%
#4: Szerintem meg inkább becsülendő, amit a 3-as csinál. Mert te aztán sokkal jobb vagy, hogy hülyét csinálsz a csajodból azzal, hogy prostival csalod, ugye?
2016. aug. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/103 anonim ***** válasza:
87%
A 4. Válaszoló csak szimplán gyökér
2016. aug. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/103 anonim ***** válasza:
60%
Nekem nem kéne olyan nő, akit már élete során 5-10-nél több férfi meg.b.a.s.z.o.t.t. Számomra nagyon fontos, hogy lányok közül is, ha udvarolok egynek, akkor olyannak udvaroljak, aki kedves és akinek eddig max 1, 2 pasija volt. Én nem akarnék sokadikként érkezni egy nő puncijába. A prostikat már több 100 f.a.s.z. megjárta, saját magam szégyellném, ha prostinak adnám a szüzességem. Megőrzöm a tisztaságomat, nem hempergek szajhákkal. Azt meghagyom másoknak. Én egy szűz vagy max olyan csajt tudnék elképzelni magam mellé, aki komoly kapcsolatban, hosszú távon tervez és max 1 esetleg 2 pasija volt előttem. Azok a lányok akik 20 éves korukig 5 fiúval, vagy annál többel megkeféltetik a puncijukat, ők a szememben ugyanolyan k.u.r.v.á.k. mint akikhez a kérdező jár. Nekem lotyó nem kell soha az életben!
2016. aug. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/103 anonim ***** válasza:
33%
nem :) és egyetértek aki nem teszi undorító egy olyan nővel lefeküdni akin többször végig mennek..ráadásul érzelem nélkül..inkább én is egyedül maradok mint sem ilyen ribikhez menjek
2016. aug. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!