Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom a feleségével együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom a feleségével együtt el szokott járni prostikhoz 3-as légyottokra. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Amikor ezt nekem először elmesélték egy kicsit meglepődtem. De ha jobban belegondolok szerintem abszolút nem gáz. Ugyanis 20 éve házasok. Azért gondoljunk csak bele, ennyi idő utána azért eléggé ellaposodik és unalmassá válik 2 ember között a szex, nem?


Nem jár szeretőhöz vagy egymaga ilyen lányokhoz a pasi, minden tisztán és korrekten megy. Így nem unja meg a feleségét soha.


2012. márc. 19. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
magánügy. Ha te le tudod erkölcsi oldalról rendezni a kérdést, akkor most mi a kérdés?
2012. márc. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én ismerek olyan párt is, akikhez pasik járnak és úgy nyomják 3-asban. 2 éve vannak kb együtt. Én biztos nem bírnám elviselni, hogy ott elöttem dugják a csajomat, a csávó meg ezt élvezi. Engem is beakart szervezni a csaj, de mondtam h kössz nem :D
2012. márc. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
tudnak élni!
2012. márc. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem törvényszerű, hogy 20 év után ellaposodik a szex. De ha ez meg is történik, szerintem kettesben kellene megújítani.
2012. márc. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nekik ez jó... :D
2012. márc. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Így nem unja meg a feleségét soha.

Már megunta,ezért kefél másokat....

2012. márc. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért kiváncsi lennék, ha az asszonyka állna elő ötlettel, hogy akkor járjanak már férfi prostikhoz, mit szólna a segggfej párja. Jaj az persze mááááááás.

Szerinted ez korrekt? A csaj meg szolgalelkűen követi az "ura" kívánságait.


Félreértés ne essék, persze ő dolfguk, csak volt már ismeretségi körömben hasonló sztori, viszont amikor a nő kijelentette, hogy akkor na ő is akar pasizni, nagy felháborodás lett...

2012. márc. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Korrekt akkor lenne, ha pasi is bevállalna vele egyneműekkel hármast...Persze gondolom az már fájna neki.
2012. márc. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kérdezd ki a feleségét, hogyan tudnád te is a barátod után csinálni... :) Én próbáltam már rávenni a feleségemet, de mindig azt indítványozta, hogy rendben, de akkor ne callgirlt hanem callboyt hívjunk, amihez meg nekem nem fűlik a fogam... de tudom, hogy az asszony szívesen próbálná hármasban, már amennyiben a harmadik egy férfi lenne és nem nő... :)
2012. ápr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!