Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Leborotváltam a péniszemről a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leborotváltam a péniszemről a szőrt de nagyon kellemetlen érzés így és még szúr is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Jó minőségű borotvával csináltam és elég alapos voltam, de akkor is még picit "borostás", és ha mozgok akkor az nagyon kellemetlen érzés. Hogyan kell csinálni, hogy ne legyen ilyen rossz?
2016. aug. 14. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
12%

Gratulálok! Te is a filmek után mész.

A rendszeres borotválástól meg fog erősödni a szőrzet. Úgy mint az arcodon.

2016. aug. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noren1989 ***** válasza:
66%

Még most menj el egy qrvához, örülni fog a csupasz p_csödnek.


26/F

2016. aug. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Nem kell parázni, az első borotválkozás utána tény, hogy kellemetlen a dolog. Ilyenkor megy el az ember kedve az egésztől.

Én azt javaslom kend be valamilyen testápoló krémmel, vagy bármi olyannal ami a bőrödet és a szőrtüszőket is puhítja. Utána sokkal jobb lesz és egy idő utána megfogod szokni az érzést és nem fog viszketni. Csak utána majd arra figyelj, hogy 3-4 napota borotváld le mindig, mert a köztes állapotnál viszont nagyon viszketni fog. Szóval vagy ne legyen semmi vagy dzsungel :)

2016. aug. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem a filmek után megyek, a barátnőm kért meg rá. A leszólásoddal nem segítették.
2016. aug. 14. 12:59
 5/8 anonim ***** válasza:
27%

akkor inkább hagyd meg férfiasara (vagyis szőrösre), elég ökör divat ez férfiaknak is a mindenhol csupaszság

N

2016. aug. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Én csak ollóval rövidre vágom. Így kevésbé erősödik meg.
2016. aug. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar ha a fiúnak szőrös. Hagyd nyugodtan
2016. aug. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
barátom nekem a p..öcsöm nem szőrös csak körülötte az nagy baj ? :) mekkora f... vannak :)
2016. aug. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!