Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok akik szeretik a spermát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik szeretik a spermát miért? Vagy mit szerettek benne? Mennyiségre sok vagy kevés? Korotokat is írjátok légyszives.

Figyelt kérdés

2016. aug. 14. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb lány nem szereti a sperma ízét, aki pedig megengedi, hogy a szájába élvezzenek, az csak elviseli és ennyi. De a többség tuti nem szereti. Persze mint mindenben itt is vannak kivételek, szerencsére :)
2016. aug. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem egyik lány sem szereti az izét

Pláne mert alapból más más ize van szinte minden férfiénak

Ezt muszájból csinálják inkább

2016. aug. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
78%

Én nem azért csinálom mert muszáj. :) imádom a páromat és nagyon izgat az amikor a számba élvez.

20/L

2016. aug. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 icu75 ***** válasza:
54%
Hát már nő kategória vagyok (41év)de azért válaszolnék. Szeretem a sperma ízét de természetesen nem mindenkiét! Volt rossz ízű is,volt akié úgy "elment" és voltak finomak is. Mivel én erősen orálos beállítottságú vagyok ezért fontos volt hogy finom spermájú férfi legyen a társam. A mennyisége nem olyan fontos(jó ha több) de az állaga ne legyen nagyon sűrű.
2016. aug. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én szeretem :) És szeretem is csinálni, nem pedig muszájból csinálom, mert annak úgy nincs sok értelme..szeretem a páromat és imádok örömet okozni neki, és ráadásul orál után szerintem nem túl nőies ha elkezd köpködni az illető. Az exemnek nem volt finom, ráadásul dohányzott is, de miután letette a cigit sokkal jobb volt, a mostani barátomé pedig finom :) Mennyiségre én jobban szeretem ha több. :) 21L
2016. aug. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem szeretem az ízét bár nincs különösebb ize. Azert hagyom h szájba élvezzenek mert ez a partneremnek jol esik. Ezért szeretem csinalni

18l

2016. aug. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!