Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Természet feletti hangok...

Természet feletti hangok lehetséges? Illetve valakinek ehhez hasonló élmény?

Figyelt kérdés
Csak úgy ledőltem az ágyamra előtte szellemes videókat néztem . Élveztem a napfényt ami besütött az ablakon egyszer csak nagyon mély hangon megszólalt : Beszari (tudom kicsit hülyén hangzik) Kiszaladtam a nővéremet megkérdeztem hogy mondott e valamit de azt mondta hogy nem el is hittem mert neki nincs ilyen hangja se senkinek.. 2 nap múlva rákerestem a szellemidézésre de nem olvastam végig . Este felébredtem hogy egy egészen kicsi gyerek sír. Lehetséges ?

2012. szept. 13. 17:42
1 2
 1/17 Zoli jósasszony válasza:
78%
Szerintem csak képzelődtél a szellemvideók nézése után.
2012. szept. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
Nem kellene szellemes videókat nézni, mert teremthetsz magadnak néhányat a gondolataid teremtő erejével. Az ember része a fizikai világnak, mivel teste van, a szellemvilágnak a gondolataival, az érzéseivel pedig a spirituális világnak része. Több a világ annál, mint amennyit a szemeddel látsz és a füleddel hallasz. Ezért mondom, hogy pallérozd az elmédet és az érzéseidet is tartsd kordában, mert magadnak teremtesz jót és rosszat. No, csak okosan.
2012. szept. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
10%
Mi az a természet feletti hangok? A hanghoz kell is valami ami kiadja.
2012. szept. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
21%

Úgy fest van egy házi troll-szellemed, aki minden bizonnyal remekül szórakozik, miközben odasutyorogja neked, hogy "beszari", te pedig sikítozva kiszaladsz a szobából.

Most komolyan, szerintem épp most zabálja fel a Nutelládat, és közben a markába röhög.

2012. szept. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
35%
Egy loú van a házadban, az mondja ezeket. Szerezz egy veccőt és űzd el.
2012. szept. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
xddd kösz
2012. szept. 13. 18:55
 7/17 anonim ***** válasza:

Sipor volt az a Harry Potterből.

Láttam, ahogy röhögve elfutott a 9 3/4-ik vágány felé, miután mondta.

2012. szept. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
62%
Egyet jegyezz meg. Ide ne tegyél fel ilyen kérdést, mert az egyik fele gyogyósok által írt poénkodás lesz a másik fele meg megpróbálja neked megmagyarázni, hogy képzelődtél. Közben könnyen lehet, hogy nem.. Keress fel egy szakembert aki a paranormális jelenségeket kutatja.
2012. szept. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
"szakembert " Amikor valaki ebben a kategóriában írja ezt, mindig hangosan felnevetek :D
2012. szept. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Mert biztos olyan sok eszed lehet.
2012. szept. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!