Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kövér lányok tényleg büdöseb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér lányok tényleg büdösebbek?

Figyelt kérdés
Mindenféle téren értem a kérdést.

2016. aug. 15. 17:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki ápolt, tisztálkodik rendesen, odafigyel a higiéniára, az nem büdös, 100 kilóval se.
2016. aug. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Higiénia kérdése minden e szempontból nem a kilóké.

Annyi, hogy a nagyobb súly miatt izzadékonyabb lehet valaki.

2016. aug. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem
2016. aug. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, higénia kérdése, de a túlsúlyos embereknek más az izzadságszaga (azt nem mondom hogy jobb vagy rosszabb mint néhány nem kövéré) és többet is izzadhatnak a sok zsír miatt. De semmiképp se mondanám hogy büdösebbek, maximum könnyebben lesznek azok, de akkor is higiéniától függ. A mindenféle értelem alatt meg gondolom az intim régiót érted, nos arról nincs tudomásom de kétlem hogy a kövérség bármiben is befolyásolná azt.
2016. aug. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én a testszagot mindenképpen észrevettem mindnél, hiába tisztálkodnak rendszeresen, gyorsabban leizzadnak a túlsúly miatt. Teljesen másak mint egy vékonyabb csaj. Igazából azért írtam ki a kérdést, mert kíváncsi vagyok, hogy más is ezt tapasztalta-e. Voltam együtt korábban két lánnyal, mindkettő mondjuk úgy igényes volt, életkörülményekre is, ismertek voltak a lakhelyükön, olyan volt a foglalkozásuk is, tehetős család, stb. Mikor szeretkezésre került a sor, mindkettőnél csupasz, borotvált volt a punci, tehát ez is rendben volt. Viszont nem értem miért, de olyan borzalmasan rossz illatot árasztottak, hogy nem tudtam velük mit kezdeni. Egyszerűen nem tudtam megtenni. Lehetséges ez a túlsúly miatt? Nem dohányoznak egyébként. Gondolok itt talán olyanra is, hogy a hormonok vagy akármi miatt, az étrend, vagy ilyesmi.
2016. aug. 15. 18:00
 6/14 anonim ***** válasza:
30%

Pedig azok...Nem tipikusan izzadsagszag,hanem egy kellemetlen testszag.

Akarmennyire igenyes az illeto,vagy annak nez ki en mindegyiknel erzekeltem.

N

Sosem tudnek kover v testes emberrel lenni.

2016. aug. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%

volt egy csajom kb 2 éve, ő 160 magas és 70 kiló volt, de 8 hónap alatt sose éreztem h megizzadt volna..

Viszont kb 2 hónapja volt egy csaj aki hasonlóvolt hozzá, csak annyi különbséggel hogy nem telt feszes alkata volt hanem volt 1-2 hurka.. igényes volt, pénzes család, de elég zavaró volt a testszaga, meg h sétálás közben is hallottam ahogy liheg.. ott már így elment tőle a kedvem mikor belegondoltam, h lent mi vár rám ezután

2016. aug. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Na erről beszélek. És pont az ilyenek dumálnak, hogy a külső nem számít.
2016. aug. 15. 19:55
 9/14 anonim ***** válasza:
Mikor 45 kiló voltam, csak a hónaljam büdösödött. Most, 2 gyerek és 20 év után 73 kiló vagyok, és a combhajlatom is izzad, meg a mellem alatt is. Persze nem bűzlök, remélem, de több dologra kell odafigyelni.
2016. aug. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Az első 3 válaszoló melyik bolygón él?


Tényleg büdösebbek. Tapasztaltam sajnos. Egytől-egyig azok volt.

2016. aug. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!