Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy elélvezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy elélvezés után nem csak a szextől megy el a kedvem, hanem rosszul érzem magam a barátnőm mellett is?

Figyelt kérdés

Kb. fél óráig van ez az érzés, utána elmúlik és minden viszaáll a szokásos rendbe. De addig bűntudat, nincs kedvem vele beszélni, mellette lenni. Nem merek neki róla beszélni, mert egyébként minden rendben van köztünk, szeretjük egymást.


25/F


2016. aug. 16. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Márpedig ha eltitkolod előle az érzéseidet, nem fog tudni segíteni neked megoldani ezt a gondot.


22/L

2016. aug. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen, én szexuális játékok után éreztem mindig ezt, közben élvezzük nagyon nagyon jó érzés, utána meg hülyén érzem magam, mintha valami rosszat tettem volna, vagy pl a szerepjáték miatt picit szánalmasnak érzem magam utólag, utána Nekem is fél-1 órán belül elmúlik, és újra izgatónak tartom ugyan azt nem pedig szánalmasnak.. nem értem én sem mitől van, de már nem egy embertől hallottam hasonlót, én arra tippelek, hogy szex közben és után extrém hormon ingadozások vannak, idő kell mire beáll utána a megszokottra és ezt mindenki máshogy éli meg lelkileg, mint ahogy a nők is különbözőként élik meg a hormon ingadozásaikat
2016. aug. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%

Nem szereted annyira, mint hiszed.

Orgazmus után üres tárral egy hormon sem cseszi az agyadat a puncija után, csak őt látod. És valszeg, így már nem olyan érdekes számodra. Jobb az ágyban mint az életben. Volt ilyen barátnőm. Amint a kapcsolat visszaminősült barátsággá, ami rendszeres baráti szexel bővült, rendben voltunk.

2016. aug. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen egyet értek az első válaszolóval, nekem az segített sokat, hogy nagy nehezen elmondtam barátnőmnek, azóta szex után odabújik hozzám, meg elmondja hogy szeret meg ilyesmik, ez nyálasan hangozhat, de tényleg jó érzés olyankor, mert amikor belülről rosszul érzem magam, ő megerősít hogy semmi rosszat nem tettem, sőt ő is nagyon élvezte
2016. aug. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#3 szerintem nem minden esetben erről van szó, nem tudom a kérdező pontosan mit él át, én Pl nem amiatt éreztem szarul magam utána, mert nem az a nő feküdt mellettem, akit igazán szeretek, hanem mert nagyon imádom akkor is és a legjobbat akarom neki, és szánalmasnak érzem magam a szexuális játékok miatt, vagy olyan érzés mintha nem a legjobbat nyújtottam volna, amit megérdemel
2016. aug. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35%
El kell még telni időnek, hogy belásd nem szereted eléggé. Eljön az is amikor már le se akarsz majd feküdni vele.
2016. aug. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!