Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátom elélvezett bennem....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elélvezett bennem. Mennyi esély van rá, hogy terhes leszek a fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés
Mirabellát szedek már 1 éve. Sose engedtem, hogy bennem menjen el, de tegnap véletlen sikerült neki. Most nagyon félek, mivel nem voltam még ilyen helyzetben. Aki ezt a gyógyszert szedi és hagyja hogy benne menjenek el kérem segítsenek!

2016. febr. 29. 12:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

egy kérdés.

miért szedsz fogamzásgátlót ha nem akarod hogy beléd élvezzen? O.o

azért találták ki hogy ne legyél terhes:)

2016. febr. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
0.01%
2016. febr. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
nem igazán értem a kérdést... ha szeded, nem lehetsz terhes.
2016. febr. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
menstruációm szabályozása miatt, mivel e nélkül elájulok úgy görcsölök és a nőgyógyászom ezt javasolta.
2016. febr. 29. 12:33
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
mindegyik rendszerezi. de nem leszel terhes, mert ez fogamzásgátló.
2016. febr. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, amíg szedtem a bogyót, mindig belém élvezett a párom, sose lettem terhes.
2016. febr. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi kommenteket, de nem kell ez a lenéző stílus. Tisztelet a kivételnek. Nem értem miért kell ilyen formában válaszolni egy ártatlan kérdésre. Segítségre van szükségem és nem "bántásra". Vannak emberek akik nincsenek annyira otthon ebben a témában. Nem kéne meglepődni.....
2016. febr. 29. 13:00
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
De ha már hormont szedsz, ami nem cukorka, akkor azért előtte informálódsz, nem? Na de a lényeg, mostmár nem fölöslegesen tömöd magad, hanem végre élvezetes lesz a szex neked is és a pasidnak is. :) És ne aggódj, ha rendszeresen szeded, nem leszel terhes.
2016. febr. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nyilván benne van, hogy nem leszek az, de nem egy ismerősömnek lett így gyereke.. tabletta mellett.

Még 1 kérdés. Ha lejár a levél akkor ha megjön, minden rendben van?

2016. febr. 29. 13:15
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért az már nagyon kirívó eset, nyilván nem akarják bevallani, hogy nem szedték be rendesen... igen, ha megjön, akkor nem vagy terhes.
2016. febr. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!