Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Terhesen nagy pocakkal szeretk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesen nagy pocakkal szeretkezni mennyire nehéz?

Figyelt kérdés
Esetleg az elején könnyebb utána már nehézkes de élvezhető még nektek (nők) számára? Esetleg kevésbé kíván a párotok vagy épp, hogy jobban?

2016. aug. 16. 12:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Nagy pocakkal már elég kényelmetlen. Mivel a hormonok dolgoznak így kívánjuk. De általában mikor már nagy a pocak addigra már el tiltják a párokat a szextől. Mert a szex,izgalom, orgazmus hatására oxitocin termelődik ami beindítja a szülést! Terhesen a szex kB. 20.-25. Hétig megengedett utána már nem szabad... 22/ L 19+3 hkm
2016. aug. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Hülyeség, hogy nem szabad. Persze van, akinek nem ajánlják, a veszélyeztetett terheseknek meg tiltják is. Mi például végig szeretkeztük a terhességet. Nagy pocakkal eléggé korlátozódnak a pózok, de úgy is élvezhető.
2016. aug. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Szülés előtt két nappal még szexeltünk. Ha nincs olyan ok, hogy az orvos tiltja semmi akadálya. Bár a pózok korlátozódnak. Esetleg oldalról, kutyában, lovaglóban( mozogni ott a nő már nem nagyon tud, de megoldható). Ha szemből szereted akkor mehet ugy is ha a pasi van felül, de nem rád fekszik, hanem térdel.
2016. aug. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Én 9 hetes kismama vagyok, folyamatosan kívánom a férjem. Szerencsere tetszik neki a szitu. Én is azt olvastam, hogy akar vegig lehet szexelni, persze a lehetőségekhez mérten, ha a doki nem tilt el. Allítólag a babak is bolgogabbak lesznek az orgazmustól...
2016. aug. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi is végig szexeltünk, bár ritkán mert a párom féltette a babát! :) Ha orvos nem tiltja akkor lehet végig,de valóban lehet szülés indító hatása. Néhány barátnőm túlhordta picit a babát ezért nekik kifejezetten ezért ajánlotta az orvos az együttlétet, hogy beinduljon!
2016. aug. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
5 vagyok, a lényeg lemaradt. Fizikailag nekem kicsit nehezebb volt nagy pocakkal,de nagyon kívánós voltam és nagyon élveztem.
2016. aug. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Nekem azt mondták hogy 25 hetes kortól nem szabad szexelni meg azt hogy nem igazán kéne... Ezért fölösleges a másikat le pontozni.
2016. aug. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mind a 3 gyerekkel vegig szexeltem a terhesseget

Mind a harmat tulhordtam :-D

Szal nem feltetlen inditja be a szex a szulest


Am a pocak akadaly

Olyan poz kell aminel nem az, nem terhelodik ra nyomas nem fekszik ra a pasi

Pl oldalt, lovaglo, kutya, hagyat labat fel es ugy,

En vegig oivantam a szexet es a paromnak sem volt gond ...

2016. aug. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg személyreszabott tilalom volt neked. De ne általánosíts mert nem tiltják el a párokat 25.héttől, meg nagy pocakkal. Veszélyeztetettség esetén és nyitott méhszájnál van inkább tilalom, de alapvetően nincs ilyen. De nekem 2111 es méhszájra is aztmondta hogy nyugodtan.
2016. aug. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
34hetes vagyok, meg mindig szeretkezunk a parommal.. kicsit nehez de megoldjuk.. a dokim 2 hete azt mondta hogy nyugodtan lehet meg mindig..
2016. okt. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!