Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire itélitek el a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire itélitek el a párotokat a multja miatt?

Figyelt kérdés

A multamban vannak olyan dolgok amiket szégyellek (3-as,egyéjszakások stb)

De találtam valakit akivel komolyan gondolom ,és rengeteget változtam,mi lesz ha a régi dolgok kitudodnak?


2016. aug. 16. 19:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mi a bajod a hármassal, egyéjszakásokkal? Az én párom 20+ hapsival feküdt le, hármasok mindenféle felállásban, szeretők, dugott össze-vissza aztán még együtt vagyunk. :)
2016. aug. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Vállald fel, legyél férfi. Vagy nő.
2016. aug. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Amugy hozzáteszem hogy nő vagyok
2016. aug. 16. 19:08
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

Mi ez az öngyűlölő, anti feminista hozzáállás?

Ezeken aztán tényleg nincs mit szégyellni. Nem bűn megélni a szexualitásod, ez csak egy ostoba középkori nézet.

Egy férfit elítélsz, ha voltak kalandjai? És ha benne volt egy hármasban? Na ugye hogy nem!

Hölgyeim, tessék már élvezni az egyenjogúságot! Nem azt mondom, hogy le kell zülleni és ágyba bújni mindenkivel, de ha vágytok valamire, ne tartson vissza ez a buta maradi gondolkodásmód. Különben sem az határoz meg egy embert, hogy hány partere volt.


Egy feminista, kétgyermekes családapa

2016. aug. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Túlságosan nem részletezném a múltat, az biztos. De nem kell titkolni sem. Volt, ami volt, nem szégyen. Én alapvetően nem szeretek sokat mesélni az exekről, a korábbi szexuális élményekről, nem hinném, hogy erre kíváncsiak a pasik. Ha szóba kerül őszintén válaszolok, de semmi több.
2016. aug. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
54%

Én olyan emberrel, akinek elítélem a múltját, össze sem jönnék.

Szóval ilyen párom nem lenne.

2016. aug. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
#4 Kifejtenéd pár szóban, hogy feministaként miért harcolsz ma a nyugati társadalomban?
2016. aug. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 RRR ***** válasza:

semennyire

kit érdekel?

de ő se engem a múltamért

2016. aug. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
#6 nem tudja a multam ,és félek hogyha megtudja elitéli
2016. aug. 16. 21:02
 10/19 anonim ***** válasza:
94%

#7

Azért, hogy a nők ugyanannyit keressenek, mint a férfitársaik (napjainkban az EU-ban átlagosan 15% a bérszakadék a két nem között)

Azért, hogy a társadalmi nyomás következtében a hölgyek ne hagyják abba a tanulmányaikat, így több nő dolgozzon tudományos területen, vegyen részt a politikai életben, vagy dolgozzon vezető beosztásban.

Azért, hogy a két nemre azonos erkölcsi szabályok vonatkozzanak.

Azért, hogy az általános felfogás szerint ne a gyerekszülés legyen az egyetlen és legfontosabb dolguk, és fogadják el, ha nem szeretnének családot alapítani.

Azért, hogy a párkapcsolatokban ne másodrendű felek legyenek.

Azért, hogy a karrierjük éppen annyira fontos lehessen nekik, mint a férjüké.

Azért, hogy a férjük egyenlő részt vállaljon a gyermeknevelésből és a házvezetésből.

Azért, hogy nemi erőszak esetén a társadalom ne az áldozatot hibáztassa.

2016. aug. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!