Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valaki 18+ alatt regisztrál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki 18+ alatt regisztrál egy szexkapcsolatot kereső oldalra mi történik ha ott ismerkedik meg minden?

Figyelt kérdés

2016. aug. 17. 06:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyilván elveszítenéd végre!
2016. aug. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18 év alatt nem is engedi a rendszer hogy regisztrálj. csak akkor tudsz regisztrálni ha hazudsz a korodról.. Ha meg később derül ki hogy nem vagy 18 nem senkit nem lehet felelősségre vonni mert a partnered nem tudta... Az meg megint más ha el mondod. De 18 év alatti gyerekekkel nem igazán szokott kefélni senki sem... Nem akarnak kiskorú, fiatalkorú gyereke megrontása miatt ülni ;) 22 / L
2016. aug. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Fannika16 "


18?


Itt az oldalon aki nincs még 18 az általában 15-17-éves.

De írt már nekem 23-éves lány is akiről kiderült hogy nincs még 18.

Na szóval ennyit a szigorúságról.

2016. aug. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha az oldal üzemeltetői megtudják, letilthatják a profilod.


#2-es: Ha jól tudom bizonyos korlátokkal 16-ról 14-re vitték le a korhatárt büntethetőség kérdésében... Tehát 14-től legálisan szexelhet idősebbel, csak nem vehet alkoholt, cigit és szexuális segédeszközt...

2016. aug. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok

itt a korhatár-táblázat is :)

[link]

2016. aug. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minek regisztrálnál, mikor itt is bőven találsz jelentkezőt! Csak írd ki, hogy fiú vagy vagy lány és özönleni fognak a privát üzik! :-D
2016. aug. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
1 De azért én szeretnék válogatni is 2 próbáltam a fele társaság szégyenlős :(
2016. aug. 18. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!