Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy ne vérezzek az első szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne vérezzek az első szex közben?

Figyelt kérdés

Sok kérdést végigolvastam már, hogy amikor elvesztették a szüzességüket (lányok), akkor véreztek.

A barátommal tervezgetjük, hogy lassan lefekszünk, de én nem szeretnék vérezni. Mit tehetnék ellene?

L



2016. aug. 17. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod szabályozni, ez nem így működik.
2016. aug. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit!

Ezt sajnos nem te döntöd el.

21/L

2016. aug. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Valaki jobban vérzik az első alkalom után valaki kevésbé.Nem lehet befolyásolni semmivel sajnos.
2016. aug. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Értem

Azért köszönöm a válaszotokat

2016. aug. 17. 16:03
 5/8 anonim válasza:
100%

De azért azt se hagyjuk ki hogy van aki egyáltalán nem is vérzik.

Valaki vérzik, valaki nem , de ez amúgy se számít.

2016. aug. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

én első szex után csak nagyon picit véreztem, viszont nővéremnek a szűzhártyája átszakadt tánc előtti nyújtáskor... ő nem is vérzett, mikor veszítette a szüzességét... legalábbis ezt mondta...

de szerintem az megoldás lehet, hogy ha masztizol egyet egy vibrátorral mondjuk :)

2016. aug. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik baratnom nem verzett egyaltalan. En viszont igen. Sot par napig pecsetelo verzesem is volt. Ez emberfuggo.
2016. aug. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem tudod befolyásolni. Nem vagyunk egyformák. Valaki vérzik valaki nem ez nem törvényszerű. Ha vérzel akkor vérzel ha nem akkor nem. Ennyi vagy elfogadod vagy nem. Ha azért tartasz hogy vérezni fogsz mert nem akarod össze kenni az ágyneműt. Akkor tegyetek magatok alá egy törölközőt. 22/ L
2016. aug. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!