Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyéjszakás kalandok, karma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyéjszakás kalandok, karma volna?

Figyelt kérdés

Idén jelentkeztem egyetemre, (21 vagyok), egy kis szakról van szó, 40-50 fő lesz kb.

Az a helyzet, hogy a fb-os csoport alapján, 3 egyéjszakás kalandom is ide fog járni.

Mire számítsak első nap? Vagy később fog robbani a bomba, hogy milyen is vagyok?

Pedig beleéltem magam már, hogy új ismeretlen közeg, és akkor lehet normálisan kapcsolatokat építeni.


2016. aug. 17. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem kell ettől tartani.. Nyugi van 22 / L
2016. aug. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha részükről is csak kaland volt és nem álltattad őket azzal, hogy felhívod őket, akkor nem lesz gond. :)

De addig is... hallgass egy kis zenét. :D

https://www.youtube.com/watch?v=46Z-e2DEK6o

2016. aug. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hány egyéjszakásod volt, ha egy kis szakon is ennyi van?
2016. aug. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

attól,hogy egy kis szakon ennyi van neki még nem jelenti azt hogy akkora rybanc...csak pont így jött össze


ne aggódj,nekem is így volt anno :D de senki nem foglalkozott vele,elmentünk egymás melett mintha mi se történt volna :)

2016. aug. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem úgy tűnsz, mint aki idáig is normálisan akart kapcsolatokat kiépíteni, szóval szerintem ez teljesen neked való közeg....
2016. aug. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#3 Nem olyan sok. Nem tartom számon de 10-12 körül van.

Nem szégyenlem. A pasiknak is lehet semmi következmény nélkül, társadalmi megítélés nélkül, akkor a nőknek miért ne lehetne?

Élveztem, és nem igazán érdekel olyanok véleménye akik nem ismernek. :)


Véletlen egybeesés sajnos. Nem is gondoltam volna rá, hogy velem ilyen megtörténhet.

Az egyik fiú velem egyidős, azt még megérteném. Véletlen..

A második egy közeli városban lakó fiú. Oké.. még ez is megérthető.. bár hatalmas balszerencse.

A harmadik egy fesztiválon történt, a fiú nem is a közelben lakik. Nem is értem, miért pont ide és miért pont most.


#5 Vannak normális baráti kapcsolataim, és közben változtam is. Csak ez már egy más közeg. Itt olyanokkal barátkozhatnék akiknek hasonló az érdeklődési köre, akikkel az életben is tarthatnám a kapcsolatot. Szóval olyanok akik szakmabeliek lesznek.

Ez nehezen fog menni, mármint a barátkozás ha az a 3 fiú egymásra talál, és elkezdenek pletykálni.

2016. aug. 17. 21:58
 7/11 anonim ***** válasza:
11%

"Nem tartom számon de 10-12 körül van. "

De egy gusztustalan ri.banc vagy..... :)

2016. aug. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért is lenne r*b*nc??? Ha egy srác írta volna akkor jöttek volna a de király vagy válaszok!!! Mindenki úgy él ahogy neki jól esik senkinek semmi köze hozzá főleg nincs joga r*b*ncnak nevezni a másikat.... nem is ismered hogy veszed a bátorságot ehez...?? Nem lesz semmi kérdező nyugi a srácuk is tudják hogy csak 1 éjszaka volt és ennyi nem több...
2016. aug. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Nem olyan sok. Nem tartom számon de 10-12 körül van."


És akkor még ez is a lehazudott verzió.



"em szégyenlem."


Akkor fel se tetted volna a kérdés.


" A pasiknak is lehet semmi következmény nélkül, társadalmi megítélés nélkül, akkor a nőknek miért ne lehetne?"


A zár-kulcs hasonlat miatt.


A hozzád hasonló ürítő edények pedig megtanulhatnák már, hogy attól még, hogy lehazudjátok meg eltitkoljátok a múltatokat, az attól még létezik.

Azt tervezted, higy majd előadod az ártatlan jó kislányt akiért küzdeni kell, miközben másnak ingyen odatartottad a pi***ad? Ez nem igy működik. A Férfiak ilyen téren elég pletykásak. Ne aggódj, meg lesz a hírneved.

2016. aug. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#7

Mit vergődsz, rajtad is átment a fél város vagy igy akarsz benyalni a kérdezőnek?

2016. aug. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!