Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan weboldal ahol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan weboldal ahol azért regisztrálnak az emberek, hogy alkalmi szexuális kapcsolatot létesítsenek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok van egy nő és egy férfi és a weboldalon ha megtetszenek egymásnak alkalmi szex dugás lesz a vége másnap megy mindenki dolgára mint ha mi sem történt volna. Tisztában vagyok azzal is,hogy nagyon sok lány hirdeti magát ,de ezek prostinak is nevezhetőek mert pénzért teszik szét a lábukat és nekem nem ilyenre van szükségem. Úgy,hogy rosszlányokat nem kérek köszönöm :)

2016. aug. 19. 10:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
vegyük például ezt az oldalt
2016. aug. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Inkább ezt ne :DDD
2016. aug. 19. 10:07
 3/17 anonim ***** válasza:
Szóval ingyen akarsz dugni. :D még azt is elspórolni, ami qrvára menne.
2016. aug. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Tinder app
2016. aug. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%

Én pedig ingyen szeretnék sörözni. Ivócimborákat keresek, akik meghívnának engem, alkalmilag, aztán pedig megy mindenki dolgára mint ha mi sem történt volna.

Nagyon szórakoztató kocsmatársaság vagyok egy kis sör után, mesélek vicceke, még énekelek is, tényleg becs szóra megér egy sört. Van olyan weboldal, ahol azért regisztrálnak az emberek, mert unatkoznak, és szeretnének valakit meghívni, és alkalmi ivócimborákat keresnek? Légyszi szóljatok!


Privi jöhet. Köszi.

2016. aug. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Van több is, ami nekem legjobban bejött az eropolis.hu, de valóban itt is szép sikereket lehet elérni :-D Viszont ha hiszed, ha nem a rendes társkeresők is tele vannak ilyenekkel, azok közül a love.hu-ról volt több alkalmi is.
2016. aug. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Saller Úr:


Ez hatalmas ötlet! Lehet megcsinálom :-D Alkalmi ivócimbora kereső oldal. Mint egy társkeresőn, de ivászatról, buliról szól, marha nagy flash lenne :-D

2016. aug. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ez az oldal, badoo, love.hu nekem ezek beváltak... tindert még nem próbáltam
2016. aug. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

7: webszerkesztő vagy?


Ha beindítasz egy ilyen oldalt, feltétlenül írd meg priviben, én meg megcsinálom Facebookon a társoldalát, hogy lehessen promózni :D

2016. aug. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
De mi bajod a fizetősökkel,ha szexen kívül semmit sem akarsz, egy egyszeri dugást, majd másnap már meg sem ismernéd.. a prostik pont erre vannak...
2016. aug. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!