Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan weboldal ahol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan weboldal ahol azért regisztrálnak az emberek, hogy alkalmi szexuális kapcsolatot létesítsenek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok van egy nő és egy férfi és a weboldalon ha megtetszenek egymásnak alkalmi szex dugás lesz a vége másnap megy mindenki dolgára mint ha mi sem történt volna. Tisztában vagyok azzal is,hogy nagyon sok lány hirdeti magát ,de ezek prostinak is nevezhetőek mert pénzért teszik szét a lábukat és nekem nem ilyenre van szükségem. Úgy,hogy rosszlányokat nem kérek köszönöm :)

2016. aug. 19. 10:04
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem járok prostihoz ez nálam alap ! Csak annyi bajom van velük,hogy a pénzért szexelnek és nem élvezik a dolgot ,de ha összejössz egy ilyen lánnyal aki csak alkalmi szexet akar akkor ő élvezni fogja vagy nem :D Attól függ,hogy dug a csávó !
2016. aug. 19. 11:18
 12/17 anonim ***** válasza:

#11:

Keress egyetemista csajokat, akik lakbér kiegészítésre gyűjtenek. Ők nem profik, nem időre megy a dolog és örülnek, ha élvezhetik is. Viszont egy kis pénzért nem kell az "udvarlási fázist" végig vinni.

Nekem is volt egy ilyen - bár ő már dolgozott, nem tanult -, annyit kért mint egy profi egy órára, viszont akár 2-3 órát is elvoltunk, ahogy jól esett. Nem sok partnerrel csinálta, megválogatta azt a néhányat és az volt a kikötése, hogy ő is élvezni akarja.

2016. aug. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

És hol,milyen oldalon lehet ilyen egyetemista csajokat találni?Mert én is szivesen kiegésziteném a lakbéruket:-)

34/F

2016. aug. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Badoo! "csevegni szeretne" meg komoly kapcsolatot akarna... jah persze a nőknek a töbsége ingyen kefél csak gyere be nekik és jó dumád legyen!
2016. aug. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
14 es rámentem erre az oldalra és kiderült,hogy az ismerőseim közül elég sokat használják. Rákerestem arra is,hogy mi a fene ez az oldal mert eddig fogalmam nem volt róla mi ez. TÁRSKERESŐ OLDAL :D Tök fura mert olyan ismerőseim is fent vannak akiknek van pasijuk :) No mindegy 1 próbát megér :)
2016. aug. 28. 11:05
 16/17 anonim ***** válasza:
Társkereső igen,de sok kiéhezett nő van aki azt várja mikor teszi szét a lábát!Persze férfiakból úgyszintén!
2016. aug. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
De miért csak alkalmi szexuális kapcsolatot akarsz létesíteni?
2016. aug. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!